Wpis z mikrobloga

W Lidlu wkurzają mnie bramki za kasami samoobsługowymi, po cholerę to skanowanie paragonów? I jeszcze to, że czasem chciano ode mnie dowodu osobistego podczas kupowania piwa bezalkoholowego. Biedronka to znowu syf, palety i ciasnota. Wolę Lidla, ale najlepszy jest Aldi, zero kart lojalnościowych czy aplikacji. Jedynie ubolewam nad brakiem kas samoobsługowych.
@mat9: przekonałem się do tego sklepu po dwóch latach mieszkania 200m od niego. Bardzo dobre warzywa, wędliny czy sery z lodówek krojone przy mnie, fajny wybór mięsa (są nawet kurczaki z różna i gotowce do pieczenia), ostatnio nawet pieką własne bułki. Pomimo ciut wyższych niż w lidlu czy biedrze cen chodzę tam częściej, mają spory wybór marek polskich niedostępnych w innych sklepach (i soki cymesa, mniam!). I obsługa na zajebistym poziomie!
maciekawski - @mat9: przekonałem się do tego sklepu po dwóch latach mieszkania 200m o...

źródło: comment_1648661884Ew3P89bmsjhoHbJaVw9zX3.jpg

Pobierz
@mat9: zawsze myślałem że auchman ma wszystko ale trochę dorosłem zacząłem robić zakupy sam dawno nie byłem w auchmanie i sobie pojechałem tak o na większe zakupy pierwszy raz od 12 lat i trochę bieda tam jest.
Owoców dużo, mięsa dużo, jakaś elektronika i duperele ok ale już takie zwykłe kasze makarony soki itd. no nie znajdowałem tego co chciałem w tym sklepie i autentycznie potem musiałem jeszcze zajechać do lidla