Wpis z mikrobloga

@affairz: No to może ostatnio zmienil perspektywę i trochę się ogarnął bo ja pamietam go z grudnia i typ wyglądał jakby naczytał się mickiego i innego pastiego i mówił o -20% i przedstawiał do tego absurdalne argumenty ¯_(ツ)_/¯@acpiorundc:
@PandaCKratka: @affairz: Po prostu po porażce przewidywań covidowych wszyscy boją się głośno powiedzieć, że ceny będą spadać. Szuka się tych uber czynników jak np. Ukraińcy z walizkami gotówki czy inne bzdury. Na ten moment to wygląda tak: ofert przybywa, pieniędzy ubywa. W którą stronę to idzie to jest raczej jasne. S&P wydał wczoraj prognozę, że obniżanie stóp w PL to najwcześniej za 3 lata.
@mickpl: zakręcili kurek z kredytem, ok, ale nadal hajsu w gospodarce jest o 1/3 więcej niż przed covidem, no i ja bym tych Ukraińców nie bagatelizował, bo generalnie jak w covidzie spodziewałem się korekty -20% "jak psu micha" tak teraz przy tej inflacji i mentalu Janusza Ynwestora coraz bardziej wątpię
@affairz: @mickpl: mam znajoma ktora pracuje w takim lepszych rzeszowskim hotelu i ci Ukraińcy z walizkami dolarów istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście nie twierdze ze oni będą wykupywać dziurę w ziemi we wszystkich miastach w Polsce ale no takich Ukraińców z tego co mi wiadomo w tym hotelu zatrzymywało się całkiem sporo.