Wpis z mikrobloga

Dotarłem Mireczki,

Jestem na Grenlandii i jest cudownie. Kolorowe domki, śnieg chrupie pod stopami, wokół wszędzie psie zaprzęgi i skutery śnieżne, jutro wycieczka w góry… niedługo trochę więcej kontentu prosto z koła podbiegunowego. Przez chwilę czułem się jak Walter Mitty ()

#zwtravel

#podroze #grenlandia #podrozujzwykopem
zbigniew-wu - Dotarłem Mireczki,

Jestem na Grenlandii i jest cudownie. Kolorowe domk...

źródło: comment_16486276905apLuuZXCL0uq5AOlcOcpJ.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@zbigniew-wu: Grenlandia to moje marzenie od kilku lat... ale ceny noclegów i przelot przeraża...
bylem w stanach, na islandi, teraz siedze w skandynawi.
możesz napisać coś więcej o podróżach pod kątem finansowym? ile taki trip na grenlandie kosztuje? jak przyjeżdżasz do danego kraju, ile zostajesz? gdzie sypiasz? znajdujesz jakiś tani hostel? jak szukasz pracy? chodzisz po restauracjach i szukasz czegoś na zmywaku / kuchni?
jak juz znalazłeś jakąś fajną robotę
  • Odpowiedz
+519

@zbigniew-wu: ej, weź zapytaj jakiegoś lokalsa o co chodzi z tymi nazwami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jfrost: Chwyt marketingowy

W latach 80. X wieku Eryk Rudy (ok. 950–1003), skazany na trzyletnią banicję za zabójstwa, udał się na poszukiwanie lądu z raportu Ulfssona[13][12]. Dotarł na wschodnie wybrzeże Grenlandii, lądując w miejscu, które nazwał Midjökull (dosł. „środkowy lodowiec”)[14]. Według Sagi o Grenlandczykach (isl. Grænlendinga saga)
  • Odpowiedz