@dopeboiYSL: Michniewicz najlepszy bo wygral mecz po dwóch przypadkowych bramkach. Jeden mecz. U siebie. W męczarniach. 250 podań Polaków vs 420 Szwedów.

Chyba inne mecze oglądaliśmy. W 1 połowie męczyły się obie drużyny. W drugiej w pełni zasłużony karny i potem 15-20 minut Szwedzi napierali i nic nie ugrali. Potem już Polacy elegancko grali do końca. Bramka Ziela perfekcyjna. Później jeszcze 1-2 bramki mógłby wpaść, a nasi bardzo dobrze utrzymywali się

@Ktore_to_juz_konto: 100% racji, powinniśmy oddać im miejsce na mundialu i poddać klasztor na Jasnej Górze!
@Ktore_to_juz_konto: Wiesz taki jeden trener Jose Mourinho powiedział kiedyś "finałów się nie gra, finały się wygrywa". Nie wiem kiedy dotrze to do kibiców reprezentacji, że styl gry kadry nie jest wyłącznie wynikiem pracy szkoleniowca a zawodników jakich ma do dyspozycji i pokłosiem krajowego szkolenia. Ileż to zachwytów było nad Szkotami a czemu to zawdzięczają? Trzech środkowych pomocników - Gilmour zawodnik Chelsea na wypożyczeniu w Norwich określany jako talent dekady w szkockim