Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Środa, 30 marca 2022. Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda. Słońce wstało dziś o 06:24. Będzie oświecało nas 12 godzin i 52 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:17. Ciemna noc zapadnie o 20:37, ale gwiazd można wypatrywać od 19:53.
  • 12
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry, zimny poranek dziś. Przydało by się w końcu zrobić podstawowy serwis roweru i porządnie go umyć na wiosnę.
Miłego dnia i pysznej kawy!
@micke @algus @omi-omi @shitty_support @bolorollo @wynalazek_one @Jurgen_Van_Beethoven @Wejszlo @buczubuczu @TomTailor100 @nie_mowie_po_kociemu @slabehaslo @mobutu2 @pepek614 @AllGoesWrong

no dzien dobry ja wczoraj mecz oglodal postawil 13 zlotych i wygralem hura potem postawilem cos tam na jakies tenisy na kiju i tez wygralem ale to nic no i u detysty bylem i musze naprawic zombki no i kot mi gdzies zaginol nie wem nie spala ze mna dzisiaj a patrze w domu jej nie ma