Wpis z mikrobloga

Najlepszy jest ten gość. Piętnował patologie w polskiej piłce i kolesiestwo w swoich artykułach, wywiadach, książkach, potem nawet na swoim portalu, a jak później się okazało, w żaden sposób mi ta patologia nie przeszkadzała, tylko przeszkadzalo mu to, że to nie on czerpie z tej patologii zyski.
#kanalsportowy #reprezentacja
niezdiagnozowany - Najlepszy jest ten gość. Piętnował patologie w polskiej piłce i ko...

źródło: comment_1648614311J98rnX2jNdzeSuh55DSYst.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rmk93: jestem ruskim trollem i ruską onucą, nie wiedziałeś o tym? Najpierw dostaliśmy za zadanie szkalowanie glupich pomysłów polskiego rządu w związku z wojną na Ukrainie, potem zlecenie prof. Bartosiak, a na koncu szkalowanie Krzysztofa Stanowskiego i św. Czesława Michniewicza - dwóch osób, które stoją za odnową moralną najjaśniejszej Rzeczypospolitej!
  • Odpowiedz
od początku mówiłem że to cwaniak łasy na kasę ale i tak cie zminusuja xD niech dalej walą konia do tego typa


@Marvel7: o pilce nie powiem bo sie nie znam, ale w hejtparkach zrobil mase dobrej roboty. Lasy na kase? Pewnie tak jak i kazdy z nas ale Stano hajsu ze zbiorek nie wzial do kieszeni, z kmiotow rowniez (a mogl)
  • Odpowiedz
Najlepszy jest ten gość. Piętnował patologie w polskiej piłce i kolesiestwo w swoich artykułach, wywiadach, książkach, potem nawet na swoim portalu, a jak później się okazało, w żaden sposób mi ta patologia nie przeszkadzała, tylko przeszkadzalo mu to, że to nie on czerpie z tej patologii zyski.


@niezdiagnozowany: Nie wiem czemu, ale z całego towarzystwa mejwenów ten gość wywoływał we mnie tylko negatywne odczucia i nie byłem w stanie (
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Stano to zwykły cwaniaczek z awansu społecznego. Ma wszystkie cechy aby zostać politykiem. Jeśli może z czegoś czerpać korzyści to unurza się w gównie i nie widzi w tym nic złego, jeśli z czegoś korzyści czerpać nie może to wtedy staje się arbitrem moralności, zasad i ekspertem od pouczania wszystkich pozostałych ,,ociemniałych'' polaków. Typowy oportunista.
  • Odpowiedz