Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany Jezu to co się wczoraj działo w tych programach to nawet nie wiem jak to opisać. Boras, Stano, Kowal, mkalem wrażenie, że autentycznie zrobiliby mu łaskę gdyby był w studiu. Chłop wygrał dość fartownie jeden mecz, po ciężkiej obronie Częstochowy a słyszałem już określenia "Bóg Futbolu" xDDD
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: To jest taki koniunkturalista że głowa mała xD
Nakręcił aferę, że Najman współpracuje ze Słowikiem (co jest rzecz jasna godne potępienia), ale nie przeszkadzają mu podobne znajomości JEGO współpracownika z Kanału Sportowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konmad: poczytaj sobie jego stare teksty o tym jaki PZPN i jaka polska piłka jest.

@somebody: info z kadry od samego Czesia, Czesiu jest dla Banału Sportowego na wyciagniecie reki vide wczorajszy telefon w nocy, upychanie piłkarzy do reprezentacji swoich znajomych menadżerów.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Teraz te informacje z kadry porównać z tym #!$%@? dziennikarzy za Siwego Bajeranta, że jak to nie ma komunikacji i informacji o składzie ze strony Paolo.

Nadzieja jest tylko taka, że Mejweni tak podpompują balonik Otylego Pana Trenera, że jak pęknie to na najbliższe lata skończy się pomysł z naszą myślą trenerską która jest najcudowniejsza w Europie, a może i na świecie.

@Niebieski40: Jakby po stracie Bielika trafili Szwedzi
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan:

Nadzieja jest tylko taka, że Mejweni tak podpompują balonik Otylego Pana Trenera, że jak pęknie to na najbliższe lata skończy się pomysł z naszą myślą trenerską która jest najcudowniejsza w Europie, a może i na świecie.


Szczerze Ci powiem, że nie miałbym żadnego problemu, żeby to polski trener był selekcjonerem, tylko powiedz mi kto xD? #!$%@?ąc już od narodowości, ale porównujesz każdego polskiego trenera z zagranicznym jakimś poważnym to jest
  • Odpowiedz