Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki TWS za śmieszne pieniądze?
Rozważam:

1. edifier tws 1 pro - Wydaje mi się że grają za mało rozrywkowo jednak (na dole wrzucę test którym sie posługuję i może ktoś ma i jest w stanie się odnieść do rzeczywistych wrażeń).

2. soundpeats H1 - Podobno są dość duże, mam stosunkowo małe uszy, ale wydają się bardziej płaskie niż np. sony XM4 które są duże ale we wszystkie strony, H1 wydają się rozlewać po uchu ale są węższe?

3. soundpeats sonic (bardziej rozrywkowe brzmienie?) lub sonic pro (znowu podobno bardzo płaskie, tak bardzo jak TWS 1 pro?

Z tej trójki gdyby nie lęk przed rozmiarem chyba najchętniej brał bym H1.

Ale chętnie przyjmę jakieś inne propozycje, wymagania są takie żeby nie przepłacić (powiedzmy że poniżej 300pln to jest rozsądna cena), długo działały na baterii a muzyka która w nich poleci to od ciężkiej (deathcore/ mathcore/djent), przez RnR, shoegaze i inne czilowe dziwadła, po muzykę filmową i elektroniczną (techno/retrovawe/różne tłukące). Miło widzieć IP5 i wyżej.
Nie będę na nich grał, ale często oglądam filmy w podróży.

Film którym się posługiwałem jak chodzi o edifier i sonic: https://www.youtube.com/watch?v=ujhb9jWTrks

pytanie do #audio #sluchawki #tws i może #android ?

Dodatkowo jak ktoś jest z #krakow i ma któreś to chętnie przymierzę (ze swoimi gumkami oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bo w sklepach nie ma szans żeby sprawdzić jak leżą/grają.