Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@?ło w sprawie #maseczki #koronawirus ?

Otóż mnóstwo ludzi je nosiło aż do ostatniego dnia i po prostu 28.03 wszyscy je zdjęli.

Co za #!$%@? durny naród. Nosili maseczki tylko dlatego, że ktoś IM KAZAŁ! Wierzyłem, że wiele osób po prostu będzie nosiło je dalej, bo żaden przepis nie jest w stanie powstrzymać wirusa i ludzie dalej będą wierzyć w magiczną moc maseczek, czy po prostu nie wiem - nosić je ze strachu, pragmatycznie a tu taki #!$%@?. Nie nosi NIKT. Znaczy inaczej - nie spotkałem w te dwa dni w sklepach NIKOGO w maseczce. Nie no, po prostu nie wierzę. Nosić maskę bo każą. Trzymajcie mnie bo nie wyczymie!

#oswiadczenie #boldupy #covid19
  • 25
@ChickenDriver: umówiliśmy się, że żyjąc w społeczeństwie przestrzegamy prawa, jeżeli nam się nie podoba to zmieniamy osoby je stanowiące w wyborach, czy też zmieniamy je bezpośrednio w referendum.

Jeżeli prawo stanowiło że mam nosić maseczkę to ją nosiłem i nie #!$%@? dlatego że jestem jakimś niewolnikiem z szurskich urojeń, tylko akceptuje, że życie w społeczeństwie, w cywilizacji i wiąże się z pewnymi ograniczeniami i nakazami żeby to wszystko działało. Tak jest
@Alakecz:

To jest chory koncept. Jeśli ktoś ustawowo nakaże Ci bić sąsiada raz w tygodniu to też będziesz to robił i dopiero w wyborach wybierzesz tych, którzy nie będą kazali bić sąsiada?

To Twój wybór czy dostosowujesz się do obowiązujących przepisów prawa czy też nie. Jeśli ktoś stanowi prawo (w dodatku wadliwe), które jest niezgodne z Twoimi przekonaniami i ochotą to masz dwa wyjścia do wyboru
1. Mimo wszystko się do
@Pancerwafel: Jak się nie nosi maski na zewnątrz to kwestionuje się działanie czy nie - wszyscy to robiliście gremialnie jeszcze rok temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwalczyliście wirusa maskami przez te dwa lata? Wypłaszczyliście krzywą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlaczego przed 2020 rokiem nie uznawano masek za sposób walki z roznoszeniem się wirusa i nagle się to zmieniło?

To są poważne pytania, na