Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie najbardziej #!$%@?ło w sprawie #maseczki #koronawirus ?

Otóż mnóstwo ludzi je nosiło aż do ostatniego dnia i po prostu 28.03 wszyscy je zdjęli.

Co za #!$%@? durny naród. Nosili maseczki tylko dlatego, że ktoś IM KAZAŁ! Wierzyłem, że wiele osób po prostu będzie nosiło je dalej, bo żaden przepis nie jest w stanie powstrzymać wirusa i ludzie dalej będą wierzyć w magiczną moc maseczek, czy po prostu nie wiem - nosić je ze strachu, pragmatycznie a tu taki #!$%@?. Nie nosi NIKT. Znaczy inaczej - nie spotkałem w te dwa dni w sklepach NIKOGO w maseczce. Nie no, po prostu nie wierzę. Nosić maskę bo każą. Trzymajcie mnie bo nie wyczymie!

#oswiadczenie #boldupy #covid19
  • 25
  • Odpowiedz
@Pancerwafel: Śmieszy mnie, że ludzie twojego pokroju chcą się spierać o skuteczność szczepionek gdzie mamy prawidłowe RCT, ale kwestionowanie masek gdzie o takie badania niezwykle trudno nazywają trolowaniem. A jak zadajesz sensowne pytania, to chowają głowę w piasek xD

Przeczytaj czym jest https://pl.wikipedia.org/wiki/Randomizowane_kontrolowane_badania_kliniczne i dlaczego tak trudno o takie badanie dla masek. Ale mimo wszystko ludzie uważają, że maski działają. To nie ma nic wspólnego z nauką, to zwykłe "wierzę, że
  • Odpowiedz
@ChickenDriver No rzeczywiście strasznie kurna dziwne że jak znieśli obowiązek noszenia masek to ludzie przestali je nosić. Nigdy bym na to nie wpadł że tak będzie. Ciekawe czy jak władze zmniejszą lub zlikwidują od jakiejś daty jakiś podatek to ludzie dalej będą go płacić, ciekawe.
  • Odpowiedz