Wpis z mikrobloga

@Bogaty_grubas: Wy tu sobie z dzbana się śmiejecie a na głównej wisi artykuł z manipulacją mającą na celu wmówić ludziom że rząd będzie dawał na przedszkole dla ukraińskich dzieci po 5 tys zł miesięcznie - 90% komentujących na wykopie i pod artykułem tak go zrozumiała.
Przecież on napisał, że DOSTAŁ TAKIE SYGNAŁY i niżej prosi o kolejne, żeby się upewnić, czy jest to szerszy problem, czy w ogóle występuje. Zatem informacja jaką przekazał, że DOSTAŁ TAKIE SYGNAŁY, jest najprawdopodobniej prawdziwa i nie trzeba jej weryfikować. Informacja nie brzmi: "Z domów dziecka wyrzucają polskie dzieci", tylko "DOSTAJĘ SYGNAŁY, że...". Na prawdę nie wiem gdzie trzeba mieć łeb, żeby tego nie zrozumieć. Ale wiem z czego bierze się gównoburza
@Bogaty_grubas: Warzecha to jest osobnik, którym się brzydzę najbardziej. Wrzuca niesprawdzone informacje po to, żeby wzbudzić "wzmożenie" wśród swoich subskrybentów, nabić sobie klików i wyświetleń. Z jego powodu przestałem premunerować "Do Rzeczy", bo zwyczajnie nie chcę finansować kogoś takiego.