Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie o tym że, żeby ojciec nie spotkał matki, mało tego, żeby prapradziad do potęgi x nie spotkał praprababki do potęgi x i dalej, to byście nie istnieli.
Całe wasze istnienie na tej planecie jest zdefiniowane przez #!$%@? przypadek, przypadkowa fuzje genów, przypadkowe relacje, wszystko #!$%@? przypadkowe. Mało tego, śmierć, która jest nieunikniona, również pojawia się według własnego widzimisię. Może spotkać was, choćbyście się tego nigdy nie spodziewali, np. podczas scrollowania wykopu na kiblu.
Nie rozumiem więc tej wczuty wszechobecnej XD
#gownowpis #filozofia #przegryw #wygryw #smierc #zycie #wszystko
  • 6
@dokutwyjendzy: a spora część tego łańcucha to ciąże przypadkowe, niechciane. Pewnie nawet jest ogromna szansa, że któraś z tych dalekich prababć była #!$%@?ą i zaszła z klientem, co doprowadziło do naszych narodzin tysiące lat później. No beka #!$%@? xd
@dokutwyjendzy: przypadek nie istnieje. Wszystko co nazywamy przypadkiem, niespodziewanym zbiegiem okolicznosci to po prostu wypadkowa podjetych przez nas decyzji a zdziwienie to po prostu twojego ego sie nie spodziewalo ze podczas spaceru po chleb spotkasz kolege ze szkoly. Juz wiele razy w zyciu mialem takie momenty ze sytuacja wygladala jakby byla zaplanowana z gory, ze ani ja ani druga osoba nie mogla tego w ZADEN sposob ustawic a jednak wygladalo tak
@MagikLOL: wiem o czym mówisz. Też często zdarza mi się podważyć istnienie przypadku, bo czasem to aż #!$%@? niemożliwe. Powracające słowa, np tego samego dnia usłyszę dwa albo nawet 3x słowo które ostatni raz słyszałem nie wiem, parę lat temu xD. Jakby wracało coś jak bumerang, odbijało się od czegoś. Niemniej wszystko to mieści się jedynie w sferze właśnie teorii i domniemań. Niczego nie można wykluczyć ani niczego potwierdzić, a ty
Pamiętajcie o tym że, żeby ojciec nie spotkał matki, mało tego, żeby prapradziad do potęgi x nie spotkał praprababki do potęgi x i dalej, to byście nie istnieli.


@dokutwyjendzy: pamiętajcie też, że nie ma sposobu na to, że by ten lańcuch nie zdarzył się.