Wpis z mikrobloga

@absolutelynoidea: prawda jest taka, że im bardziej będą tracić uzbrojenie, tym większa szansa że ją puści. Możliwe że na Polskę i wtedy się zesrasz. To jedyne co ich chroni przed mocarstwem jakim jest USA i powstrzymuje to USA, ale nie powstrzyma wykopka.od śmiechu. Żałosne
@wokub: a czemu się z tego nie śmiać? Jak puści, to puści. Czy się z tego będą śmiał, czy się zesram ze strachu i tak mnie przed tym nie uchroni. Moja, czy jego forma reakcji nie będzie miała znaczenia bo i tak prawdopodobnie zginiemy w takim wypadku. To, że będę ostrożnie i z powagą o tym mówił wcale nie uchroni mojego życia, jeśli spadnie nagle bezpośrednio na moje miasto. Koniec końców
@Mtsen: Też bez przesady. Niektórzy ludzie chyba myślą, że wybuch bomby atomowej ma średnicę całego kraju, a nie wiem czy taka bomba by zniszczyła cały Wrocław dla przykładu. Chodzi mi raczej o to, że są jakieś tam plotki, że jedna bomba na nas poleci żeby NATO się zesrao i też nie ma co umniejszać temu. Rosja wcale nie przegrywa, a też przypchanie jej do ściany nie koniecznie może być korzystne. Najgorsi
@Nester86: Masz bogatych starych, spadek po dziadku, kradłeś, czy należysz do 5% (słownie: pięć procent) społeczeństwa, które zarobiło na własne M własną pracą i stać je na zakup gotówkowy?