Wpis z mikrobloga

@Psychopathy_Red: OMEGA postanowiła złoić kase na frajerach wciskając im plastikowe kiczowe o nagannym stopniu wykonania zegarki (do tego w pedalskich kolorach) za UWAGA 1150 złoty a bieda sie rzuciła bo będą mogli nosić oryginalne logo znanej marki kojarzonej z bogactwem na nadgarstku xd
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Mechanizm to nie wszystko, jakość wykonania, materiały, spasowanie elementów tez nabijają cenę. Nie wiem czy w tym przypadku akurat ale za 1500 można mieć już fajnego kwarca i dosyć przeciętny automat. Dobrze ze jest wybór i każdy może kupić to co lubi, nawet jeżeli to jest plastikowy swatch z logiem Omega :)
  • Odpowiedz
@kutwa_sprytny
Kazdy kupuje to co mu sie podoba- ja wiecej niz 500 zl za zegarek kwarcowy bym nie zaplacil
P.s fajny sposob,zeby pochwalic sie zakupem
@Mithrindil w tej samej cenie wole nawet najprostszy automat niz najlepszy kwarc( tak wiem,mechaniczny zegarek jest mniej dokladny)
  • Odpowiedz
OMEGA postanowiła złoić kase na frajerach wciskając im plastikowe kiczowe o nagannym stopniu wykonania zegarki (do tego w pedalskich kolorach) za UWAGA 1150 złoty a bieda sie rzuciła bo będą mogli nosić oryginalne logo znanej marki kojarzonej z bogactwem na nadgarstku xd


@Nikita_Mazepin: nie wprowadzaj w błąd. To nie omega tylko swatch i to jego standardowa jakość czyli plastikowa (no tutaj niby ceramiczna) lipa. Z omegi mają design i logo
  • Odpowiedz