Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Kolejny wrak idzie do usunięcia - Warszawa, ul. Grochowska.

Zgłoszenie zrobiłem poprzez apkę 19115. W innych miastach jeśli nie ma dedykowanej apki możecie usunąć nieużywane auto dzwoniąc do SM lub na Policję.

#wraki #osiedlowykonfident #warszawa #czujedobrzeczlowiek #19115 #pragapoludnie #samochody
marian1881 - Kolejny wrak idzie do usunięcia - Warszawa, ul. Grochowska.

Zgłoszenie ...

źródło: comment_1648284745GRBwHDRcLYGgvVqle2qa26.jpg

Pobierz
  • 21
czy ty piłeś coś od rana? jak rozlejesz olej to TY odpowiadasz, za szybę i kradzież tablic też. 1/10 bo tłumaczę.


@mojnicknawykopie: No tak bo robiąc to nagrywasz selfie i wysyłasz na policje żeby donieśc na samego siebie xD kek. Wystarczy w nocy pójść i tyle, nikt cię nie złapie. Jak się boisz sam to możesz zaplacić 10zł osiedlowemu żulowi za te 5 minut roboty
ile czasu minęło od zgłoszenia do usunięcia?


@regulamin_serwisu_wykop: Od mojego zgłoszenia do informacji zwrotnej, że SM rozpoczęła procedurę usuwania minęły dokładnie 2 tygodnie. Niemniej nie oznacza to, że auto już zostało usunięte, bo najpierw SM próbuje skontaktować się z właścicielem i w razie braku reakcji usuwa auto po kilku tygodniach. Może być też tak, że auta już nie ma, bo dostałem info z kilkudniowym opóźnieniem i właściciel w między czasie już
Tak dzwoniąc na SM lub Policję. Policja mnie zbyła powiedziała żebym dzwonił na SM. Zadzwoniłem na SM. Powiedzieli żebym takim gownem dupy nie zawracał bo oni tylko przyjmują pilne zgłoszenia jak na nry alarmowe. A jak mi się udało w końcu porozmawiać z kimś „poważnym” to powiedzieli ze im się nie chce bo to będzie trwało z pół roku
@Pan_Mysz: To są samochody, ktore jeżdżą na dostawach jedzenia. Nie możesz jako obcokrajowiec zarejestrować go u nas jak nie masz meldunku. Kupują takie coś i jeżdżą we czterech. Jak się kończy przegląd, ubezpieczenie albo coś zepsuje to porzucają
@bacanahali: Jeśli zostaną zabrane na miejski parking i właściciel ich nie odbierze to po 6 miesiącach automatycznie stają się własnością miasta. Zarząd Dróg Miejskich zaczął ostatnio organizować aukcje pojedynczych sztuk. Znajdziesz info na ich stronie. Ostatnio wspominali o tym jakieś 2 tygodnie temu.