Wpis z mikrobloga

@mapache: oglądając ten filmik na telefonie początkowo nie widziałem tej linki. Myślałem więc intensywnie co do diabła się tu wyprawia xd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomektoja1: raczej to będzie mało ciekawy filmik. to autko służy do powolnej i technicznej jazdy. ale jak będr w terenie to postaram się coś nagrać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@userrrr: sam usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) doprecyzuj pytanie. niektórzy myślą że to spalinowka to ci odpowiedziałem. elektronika jest standardowa, tak jak wyszło z fabryki to tak jest. jeśli pytasz o wyciągarke to serwo 360 25kg
  • Odpowiedz
@mapache: Nie, zapytalem normalnie czym napędzane, pytanie nic nie mowilo ze chodzi o silnik napedzany benzyna ani o eektryczny zapytalem CZYM NAPĘDZANY, a twoim bowiazkiem bylo mi udzielenie odpowiedzi CZYM napędzany jest i gdyvys mial pojecie o swojej oasji to fachowo mi odpowiesz jak na majsterkowicza przystalo a tak tylko widac zes laik modelarstwa albo dzieciak ktoremu ojciec dal sie pobawic jego zdalna rajdowka ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
Nie, zapytalem normalnie czym napędzane, pytanie nic nie mowilo ze chodzi o silnik napedzany benzyna ani o eektryczny zapytalem CZYM NAPĘDZANY, a twoim bowiazkiem bylo mi udzielenie odpowiedzi CZYM napędzany jest i gdyvys mial pojecie o swojej oasji to fachowo mi odpowiesz jak na majsterkowicza przystalo a tak tylko widac zes laik modelarstwa albo dzieciak ktoremu ojciec dal sie pobawic jego zdalna rajdowka ;)


@userrrr: Dzień dobry szanowny Panie. Czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@mapache: zapytalem CZYM NAPĘDZANY, a twoim bowiazkiem bylo mi udzielenie odpowiedzi CZYM napędzany jest i gdyvys mial pojecie o swojej oasji to fachowo mi odpowiesz jak na majsterkowicza przystalo a tak tylko widac zes laik modelarstwa albo dzieciak ktoremu ojciec dal sie pobawic jego zdalna rajdowka ;)


@userrrr: xDDDDDD

  • Odpowiedz