Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
skończyłem robić zderzak i wyciągarkę. zderzak zrobiłem z ABSu który wygładziłem potem acetonem. dodatkowo wprowadzilem parę zmian do projektu by go wzmocnić, zobaczymy czy wytrzyma chociaż jedną jazde

#mapachemajsterkuje

#chwalesie #rc #modelarstwo #tworczoscwlasna
#majsterkowanie #druk3d
mapache - skończyłem robić zderzak i wyciągarkę. zderzak zrobiłem z ABSu który wygład...

źródło: comment_1648279048r4AQgTARL3rWFOFapOkpvG.jpg

Pobierz
  • 50
@mapache: Nie, zapytalem normalnie czym napędzane, pytanie nic nie mowilo ze chodzi o silnik napedzany benzyna ani o eektryczny zapytalem CZYM NAPĘDZANY, a twoim bowiazkiem bylo mi udzielenie odpowiedzi CZYM napędzany jest i gdyvys mial pojecie o swojej oasji to fachowo mi odpowiesz jak na majsterkowicza przystalo a tak tylko widac zes laik modelarstwa albo dzieciak ktoremu ojciec dal sie pobawic jego zdalna rajdowka ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
Nie, zapytalem normalnie czym napędzane, pytanie nic nie mowilo ze chodzi o silnik napedzany benzyna ani o eektryczny zapytalem CZYM NAPĘDZANY, a twoim bowiazkiem bylo mi udzielenie odpowiedzi CZYM napędzany jest i gdyvys mial pojecie o swojej oasji to fachowo mi odpowiesz jak na majsterkowicza przystalo a tak tylko widac zes laik modelarstwa albo dzieciak ktoremu ojciec dal sie pobawic jego zdalna rajdowka ;)


@userrrr: Dzień dobry szanowny Panie. Czy to