Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XGPpl: czy w przypadku tego residenta nie było tak, że sony zapłaciło za rok bez Village w game pass? Czyli teoretycznie w maju już by mogli wrzucić ()
czy w przypadku tego residenta nie było tak, że sony zapłaciło za rok bez Village w game pass?


@krettinio: @Pust3lnick: Brzmi jak totalna bzdura, po co Sony mialoby w ogóle za to placic? Przeciez nie zablokuja wszystkich gier, a dla MS nie ma to az takiego znaczenia czy dodadza Residenta czy np Guardians of the Galaxy.

A samo wrzucenie RE 8 prawdopodobne, kiedys bylo chyba z 7 czesci residentow game
@Jedrek313: To nie chodzi o to aby te gry nie były wogóle w gamepassie. Sony nie chce tylko aby mocne tytuły jak Resident Evil: Village nie były na premierę w gamepassie. Słabo to wygląda dla użytkownika Sony gdzie kupuje na premierę grę za 300 zł a jakiś klockarz ogra grę za 4 zł w gamepassie.
@Street_Gainz: no dobra, tylko ze rocznie wychodzi kilkanascie mocnych, multiplatformowych tytulow i jakos do game passa na premiere trafiaja tylko gry first-party, indie, multiplayerowe lub porty z innych platform. Sony podkupuje wszystkie singleplayerowe gry AAA, czy moze twórcy zycza sobie zaporowe kwoty, nie do zaakceptowanie przez MS?

Tutaj znalazłem liste gier premierujących w game passie sprzed 9 miesiecy: https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/o6ln1f/xbox_game_pass_every_day_one_release_so_far/
@Jedrek313: Ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że Resident Evil Village może być jedyną grą gdzie dodali taki zapis. Może się obawiali, że skoro dodali Resident Evil 7 do gamepassa to stosunki między Capcom a Ms się zacieśniają co spowoduje premierę kolejnej części w gamepassie. Osobiście uważam, że Village nie znalazło by się w dniu premiery w gamepass. Jednak Resident to jest marka a z tego co czytałem to Microsoft szacuje ile