Wpis z mikrobloga

Pan z fotowoltaniki chyba nie był zadowolony z trasy swojego przejazdu do Michała Głusia, który zamarzył o panelach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Polecam sprawdzić adres, na który biedny musiał dojechać: Sławków, Piernikarka 8 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#fotowoltaika #telemarketing #heheszki #slask #knurytelemarketingu

https://streamable.com/mbrswj

W komentarzu nagranie, gdy już dojechał na miejsce.
  • 232
@BjornIronside: Do mnie dzwonili na służbowy z plusa, na mój prywatny nigdy. Fakt faktem gdy byłam w play to nie wydzwaniał zupełnie nikt. Jak przeniosłam nr do Orange tak zaczęły się jakieś telefony, kilka razy kandar dzwonił czy inne ankiety. Nigdy fotowoltaika. Na służbowy dzwonili raz, dawno temu
@mateuszlens: szanuje w opór! Brawo. Mi te dziady dzwonią kilka razy dziennie i jeszcze dołączyły kur.y od garnków. I co mam zrobić? Prośby, grosby nic nie dają. Pytalem skąd mają numer, to mówią że od "firmy, w której się zgodziłem na udostępnienie", a gówno prawda, pamiętam, że przed pierwszymi telefonami były autotyczne ping-calle. I teraz zastanawiam się czy nr tel który mam od 2007 roku mam zmienić... Sic!
@Szczurrr: @KyTh4: Przecież był w pracy i ją wykonał, bo podjechał do klienta, to że nie wykonał "audytu" to co innego, ale to tak samo jakby wykonał, a klient się nie zgodził, bo mu się nagle dziecko urodziło i nie ma już kasy.
Mam rozumieć że jak odbiorę ten telefon i się zgodzę na audyt, to już nie ma odwrotu i musze montować mimo że mi się nie opłaca, bo
krótkiego maila na iodo@eurocallcenter.pl na następny dzień usunęli numer z bazy i od tego czasu cisza. Polecam samemu tak zrobić i przekazać znajomym. Wyczyscmy im bazę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@armagedon444: hmm, a jakby tak masówka z każdym nr telefonu? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mateuszlens: kurde żal mi człowieka bo pewnie nawet tej roboty nie lubi. Może ma kredyt na karku który rośnie z tygodnia na tydzień. Bombelki do wykarmienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z drugiej strony mogliby sobie opracować jakiś system w którym każdy klient który odmawia po 2 telefonach jest usuwany z bazy. A nie dzwonią jak posrani przez tydzień, dzień w dzień. Tydzień przerwy i znowu telefony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenon0800: nie zrozumiałeś co napisałem. W tego typu gówno robotach często jest tak, że ci ludzie dostają hajs przede wszystkim z prowizji. Zazwyczaj albo w ogole nie mają żadnej bazy, albo mają jakąś bardzo niewielka pensje bazową. Patrząc po tym jak bardzo firma nie weryfikuje leadów pozyskanych przez bota głosowego obstawiałbym wręcz, ze w ogóle nie płacą tym ludziom jeśli nie uda im się sprzedać. Czyli efekt jest taki, że na
@Aclyoneus: mi kiedyś chcieli na siłę wcisnąć laptopa przez telefon i się nie poddawali. Prosiłem np. żeby mi gość przeczytał umowę którą mam zawrzeć. Przeczytał. A potem przeczytał drugi raz tylko wolno bo powiedziałem że mnie zaciekawił i będę notował :) rozmowa trwała godzinę 40 minut i się nie poddawał. Po tej akcji przestali dzwonić. Wcześniej codziennie się dobijali imię reagowali na prośbę o usunięcie numeru z bazy