Wpis z mikrobloga

HA TFU! na wszystkich off-roadowców. Posiadasz auto terenowe? OJOJOJ ZOBACZ KRAWĘŻNIK NIE STRASZNY, PRZEJADĘ PRZEZ OSIEDLĘ.
Banda dzbanów, którzy przedłużają sobie 3====D bo mają FRANGLERA na wielkich kołach.
O może ścieżka spacerowa w lesie? DAWAJ PATRYK JEDZIEMY TO SIĘ KAMERUJE DO tErEnWiZjii!!!!!!

#motoryzacja #terenwizja #offroad #4x4 #samochody #stopcham #polskiedrogi
JanParowka - HA TFU! na wszystkich off-roadowców. Posiadasz auto terenowe? OJOJOJ ZOB...

źródło: comment_1648200082PJnCGYdfFUfBo75iWIH7tB.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@JanParowka: akurat gównowizji bardzo nie lubię, a zwłaszcza pajaca z irokezem, więc tu nie trafiłeś :)

stara nie mam ale zakładam większe koła do disco, więc potencjał na niszczenie przyrody się zwiększa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@amath: nie zapomnij zakleić rejestracji!

Ja nie trawiłem irokeza, ale ostatnio w sumie nawet go polubiłem, do rzeczy gada + na swoim prywatnym kanale da się tego słuchać.
Młody jak to młody, od początku spoko.
Ale ten dziad AdAś mnie drażni, ta jego narracja, żarty z dupy i takie trochę ego mu świruje za bardzo
  • Odpowiedz
@JanParowka: nie zaklejam, stać mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja znam prawdziwą historię irokeza, poza tym kiedyś mieliśmy małą różnicę zdań odnośnie land roverów :)
  • Odpowiedz
@JanParowka: ja nawet nie oglądam tej terenwizji, chyba ze 3 filmy łącznie widziałem, ale ty strasznie sobie wkręciłeś problem, którego nie ma i #!$%@?łeś się do typa, który... no jest totalnie nieszkodliwy xD

Stary, piątek jest, zaraz weekend, wyluzuj troszeczkę.
  • Odpowiedz
@JanParowka: ale się zesrałeś ¯\_(ツ)_/¯
Biorę vitarę i jadę sobie rozjechać jakąś ścieżke rowerową, a co w końcu mam 4x4. Może przy okazji coś rozwalę stalowym zderzakiem
  • Odpowiedz