Wpis z mikrobloga

@bibsz: Akurat nie ja, tylko tata xD
Mówi, że jak przestawał pedałować to robił się jakby luz na łańcuchu i lekkie szarpnięcie no i i po którymś razie się urwało całkiem..
@girro13 straszne gówno. Mi kiedyś łańcuch spadł między kasetę a szprychy i pociągnęło przerzutkę, ale wtedy urwał się hak, a nie połamała przerzutka.
straszne gówno. Mi kiedyś łańcuch spadł między kasetę a szprychy i pociągnęło przerzutkę, ale wtedy urwał się hak, a nie połamała przerzutka.


@spunky: jeśli nie potrafisz poprawnie wyregulować tylnej przerzutki to zamontuj sobie taki plastik pomiędzy kołem a kasetą. To akurat była wyłącznie Twoja wina.

Shimano ma obecnie problemy z jakością korb, które przez korozję elektrochemiczną zaczynają pękać zmęczeniowo. Ich przerzutki są jak najbardziej ok.
@Splendor: hak jednak trochę tańszy niż przerzutka. Udało się ją odratować? U mnie ostatecznie przerzutka też wylądowała na śmietniku, bo ją pogięło, a że to było tanie gówno, to wymieniłem na lepsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@girro13: Najprawdopodobniej bębenek w kasecie nie działa prawidłowo i kaseta zaciągnęła łańcuch wraz z obrotem koła. Napięcie łańcucha doprowadziło to złamania korpusu przerzutki