Wpis z mikrobloga

Połowa polskiej patologii nosi koszulki firmy stop konfidentom której właścicielem jest Misiek z Nadarzyna. Jak dostali od niego maila to też już są gangusami Bo mają kontakt z półświadkiem ?


@Okatarinabellaczikcziks: Kanał Sportowy #!$%@?ł Najmana i burmistrza Wielunia - i słusznie - że promują swoje gale MMA z udziałem Słowika czyli byłego gangstera. Po czym okazało się, że Borek współpracuje z takimi samymi szemranymi ludźmi przy Gromdzie - Grabowskim a jak
@wiktorek_pl: #!$%@? Najmana i burmistrza Wielunia bo to idioci - i słusznie. To, że STANOWSKI #!$%@?ł a nie kanał sportowy (nie widziałem by Smokowski, Borek bądź Pol się o tym wypowiadali - popraw mnie jeśli się mylę) to też prawda. To, że Borek współpracuje z Grabowskim też jest prawdą. Ale podanie ręki dla Słowika to nie oznacza przynależność do mafii czy robieniu wspólnych interesów. Wydaje mi się, że to pompowanie balonika
@Okatarinabellaczikcziks: Stanowski nie jest jakimś tam dziennikarzem wypowiadającym się na Kanale Sportowym, ale jego współudziałowcem. To jednak trochę problem jeżeli krytykujesz kogoś publicznie za to co robi Twój kolega z którym wspólnie prowadzicie biznes. Oraz w drugą stronę pozwalasz koledze z którym prowadzicie biznes krytykować coś co sam robisz. Dosyć mocno śmierdzi hipokryzją.

@Lolenson1888: Ciekawe jaką strategię przyjmą? Albo "to nie to samo, można pić wódkę z gangusami ale już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lolenson1888: jak ten Grabowski musi być głupi, że groził Jadczakowi i jeszcze się do tego pośrednio publicznie przyznaje w tym artykule. Dzban z niego. Mam nadzieję, że TVP wypowie umowę z Tymexem. Czekam na odpowiedź Szkolnikowskiego, choć podejrzwam że ten będzie mówił że to Borek ręczył za Grabka.

@kojiii: akurat się Szkolnikowski Borka pozbędzie jak to jego kumpel od kreski xD

Artykuł niby o Grabku, ale tu chodzi o Borasa