Wpis z mikrobloga

Czołem!
W związku z pojawieniem się słonecznych, cieplejszych dni, pora rozpocząć rowerowanie, że w zeszłym roku przerzuciłem się na rower, jako główny codzienny środek transportu, na ten rok plan jest dokładnie taki sam, a może i bardziej ambitny, naszła mnie myśl o jakimś ubezpieczeniu.
Jest coś takiego, jak OC dla rowerzysty? Albo w jakikolwiek inny sposób można się zabezpieczyć przed skutkami własnego fakapu? Po prostu, żeby w razie coś spisać oświadczenie i mieć spokojną głowę.

#ubezpieczenia #rower #rowerowyrownik #rowery
  • 17
@ayyy_lmao: żeby w razie potrzeby włączyć do zakresu ochrony odpowiedzialność za szkody, które powstały w związku z posiadaniem lub używaniem pojazdów mechanicznych, które nie podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
obym nigdy nie musiał z niej skorzystać :)


@Deba: Też nie mam zamiaru próbować, ale jednak przez jakiś głupi błąd, lepiej żeby ubezpieczyciel zapłacił za klepanie jakiegoś samochodu w cenie mieszkania, niż żebym samemu musiał przez pół życia żreć gruz, bo trzeba będzie kredyt spłacać :P.