Wpis z mikrobloga

On takie dodatkowe prowadził o stereotypach różnych narodów, zawsze się przebierał i mieliśmy zgadywać jaki to kraj, a potem tłumaczył dlaczego takie, a nie inne stereotypy. Raczej bez większej odklejki prowadził xD


@Cin-Cin To fajnie, że był zaangażowany. Wolałem takich niż znudzonych i zblazowanych doktorków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trybun_Plebejski: oczywiście że taki Wojczal przegrałby dla większości widzów w dynamicznej debacie z Bartosiakiem, gdzie liczy się szybkość formułowania trafiających do umysłów słuchaczy zdań, niż wielokrotnie przemyślane analizy poparte konkretnymi danymi.
@Trybun_Plebejski: Widzieliście kiedyś na żywo prawdziwą naukową dyskusję? Ja miałem okazję wczoraj w jednej uczestniczyć. Przygotowałem prezentację o metylacji DNA (trudne zagadnienie), produkowałem się pół godziny, ale dobrze poszło. Ostatni slajd, na nim ”dziękuję za uwagę”, mówię:
- Dziękuję za uwagę. Czy ktoś ma jakieś pytania albo komentarze?
Atmosfera na sali trochę się rozluźniła. Głos zabrał doktor habilitowany Karwiński:
- Z całym szacunkiem, panie Anonimski, według mnie pańska prezentacja zawierała szereg
@Trybun_Plebejski: To są te słynne dyskusje w PL i zaproszenia na wspólne debaty które miały poruszyć wojskowy beton i zachęcić do dyskusji a jedyne co zrobiły to zamieszały w twitterowym szambie? Like.