Wpis z mikrobloga

Miala w opisie coś o teatrze, książkach i wzajemnym szacunku. Dzieki temu wiedziałem, że trzeba zagrać klasyczkiem.

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.

Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - Miala w opisie coś o teatrze, książkach i wzajemnym szacunku. D...
źródło: comment_1648026677IF7jEN3XbhgAt2oK4ocF9U.jpg
  • 34
@BurzaGrzybStrusJaja: taktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°), czytając Twój przypomniał mi się dowcip:

Siedzi facet w barze i widzi, że przy sąsiednim stoliku siedzi samotna, bardzo piękna i seksowna kobieta.
- Ale laska - myśli facet. - Podejdę do niej i zagadam... Ale co jej powiem? Zaraz coś wymyślę. Tylko żebym się nie zbłaźnił! Nie... nie podejdę do niej. Jestem taki nieśmiały... Ale ona taka piękna! Muszę ją
beka jak te dziewczyny są odklejone od rzeczywistości, temat "hej cipcia" był już przewijany przez wszystkie możliwe fora na internecie


@s3mpaaj: Jeżeli ktoś tu jest odklejony od rzeczywistości, to chyba wykopki, które sądzą, że ludzie spędzają cały swój wolny czas w Internecie i kojarzą każdego mema, nawiązanie i inne "klasyki", które przewijają się przez to szambo xD