Wpis z mikrobloga

Miala w opisie coś o teatrze, książkach i wzajemnym szacunku. Dzieki temu wiedziałem, że trzeba zagrać klasyczkiem.

Pamietacie jeszcze zabawę w tinderowy tenis? Przypominam zasady.

Ja serwuje piłki, a wy jako sedziowie oceniacie czy:
1. Piłka wyladuje w boisku (laska odpisze bez problemu i będzie kontynuować rozmowę)
2. Pilka powedruje na linie (odpisze, ale tak, że ciężko bedzie pociągnąć dalej rozmowę)
3. Pilka zostanie wybita na out(usunie pare/nic nie odpisze)

Pamiętajcie
Nie ma za slabych tekstów, są tylko za słabe mordy.
A moja morda wg photofeelera to takie 6-7/10.

Tag do obserwowania bądź czarnolistowania: #rozmowyprzegrane

#tinder #podrywajzwykopem #badoo #glupiewykopowezabawy #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
BurzaGrzybStrusJaja - Miala w opisie coś o teatrze, książkach i wzajemnym szacunku. D...

źródło: comment_1648026677IF7jEN3XbhgAt2oK4ocF9U.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: taktyk ( ͡° ͜ʖ ͡°), czytając Twój przypomniał mi się dowcip:

Siedzi facet w barze i widzi, że przy sąsiednim stoliku siedzi samotna, bardzo piękna i seksowna kobieta.
- Ale laska - myśli facet. - Podejdę do niej i zagadam... Ale co jej powiem? Zaraz coś wymyślę. Tylko żebym się nie zbłaźnił! Nie... nie podejdę do niej. Jestem taki nieśmiały... Ale ona taka piękna! Muszę ją
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: beka jak te dziewczyny są odklejone od rzeczywistości, temat "hej cipcia" był już przewijany przez wszystkie możliwe fora na internecie i dosłownie każdy już wie, że to tylko dla jaj, równie mogę iść do kumpla powiedzieć hej cipcia xD
  • Odpowiedz
beka jak te dziewczyny są odklejone od rzeczywistości, temat "hej cipcia" był już przewijany przez wszystkie możliwe fora na internecie


@s3mpaaj: Jeżeli ktoś tu jest odklejony od rzeczywistości, to chyba wykopki, które sądzą, że ludzie spędzają cały swój wolny czas w Internecie i kojarzą każdego mema, nawiązanie i inne "klasyki", które przewijają się przez to szambo xD
  • Odpowiedz
kij wystajacy z jej dupy prawie wybił mi oko 250km dalej


@Nowa_Zielonka_: no chyba z #!$%@? spadłeś XD. Miała odpisać "hihi, bierz mnie ogierze", czy co? Sam fakt, że w ogóle odpisała, a nie zignorowała typa dobrze o niej świadczy.
  • Odpowiedz