Wpis z mikrobloga

Wczoraj jakaś laska wrzuciła posta na nikoniarską grupę że „znalazła” u swojego chłopa ojca zestaw 24-70 i D700 i kompletnie nie mieli pojęcia że coś takiego miał, ile to warte bo chcą sprzedać, po krótkim przejrzeniu jej profilu wyszło że laska siedzi grubo w foto (ma fanpage z foto i tak dalej) więc napisałem ze jest śliska bo wali farmazony aż miło, a tu na priv od razu wiadomość od jej białorycerza XDDD Pojde pierdziec w pasiaki :// #fotografia #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #prawo
Pobierz maikeleleq - Wczoraj jakaś laska wrzuciła posta na nikoniarską grupę że „znalazła” u ...
źródło: comment_1648026322A5etOcyDssdHOaS4HrwTqC.jpg
  • 18
@maikeleleq: gdybyś wprost napisał, że ukradła, to rozumiem, ale facet sam napisał „sugerująca”. Chyba, że coś się zmieniło w przepisach. Idąc tym tropem, to kiedyś jakiś koleś nazwał mnie na twitterze ku*wą, co ciekawe twitter nie chciał usunąć tego komentarza, szkoda, że nie mam faceta radcy prawnego, poszłabym na wojnę i z korporacją i z komentującym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elberet: nie naruszają, wręcz ta wiadomość jest wyjątkowo "łagodna". Wezwania do zaniechania naruszeń zazwyczaj są znacznie ostrzejsze. Aczkolwiek nie spotkałem się jeszcze, żeby radca czy adwokat polecał weryfikację w rejestrze, więc tylko to mogę uznać za nietypowy fragment wezwania
@Inguz: Pewnie że tak, ktoś kto się bardziej interesuje foto lub zaczyna coś na poważnie to zna ten set na wylot, 24-70 to jeden z popularniejszych zoomów jeśli o obiektywy chodzi, o body nie wspominam, tym bardziej że widać że laska siedzi w foto na poważnie XD