Wpis z mikrobloga

Mój lekarz prowadzący na zakończenie dyżuru przyszedł ze mną pogadać. Ucieszył mnie i zmartwił zarazem. Mogę iść do domu, fajnie, jednak moje leczenie jest w zasadzie zakończone i opiekę nade mną przejmie poradnia paliatywna. Poradził mi, bym wykorzystał pozostały mi czas na swoje sprawy. Tylko nie wiem jak. Jak powiedzieć 12 latkowi, że straci ojca? A może lepiej nic nikomu nie mówić i do końca udawać, że wszystko jest ok? #!$%@?, nie wiem co robić( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiszczakchoruje #przegryw
  • 343
@kiszczak usiadłem rano na klopie i przeglądam vikop dla śmiesznych obrazków, a tu Twoja historia... Colego naprawdę nie wiesz jak współczuję. Nie wiem jaki dokładnie jest stan Twojego zdrowia, ale wyjedzie może w jakieś ładne, ciekawe i ciepłe miejsce. Żeby spędzić ostatnie chwile razem w wakacyjnej atmosferze. Żeby dzieciaki miały co sobie pooglądać za parę lat - tate na plaży, tate na piramidach, tate w kanionie, filmik ze wspólnego jedzenia śniadania wśród
@kiszczak: załatwił bym sprawy papierowe, starszemu synowi wytłumaczył co i jak, żonę postawił przed faktem, możesz ogarnąć listy do nich i co..nie wiem cieszyć się życiem - wyjedź gdzieś, zapał coś żeby zajrzeć w głąb siebie i pogodzić się, a nóż może coś jest po śmierci?
Mirek ma game over


@mirkax: Dla wielu z tagu takie wieści byłyby dobrą wiadomością.

Chociaż może lepiej mieć niespodziankę... Taka znajoma sobie niedawno jechała z chłopakiem na weekend i po prostu zgasło światło. Wygryw.
@kiszczak: Nie wiem jakie masz poczucie humoru, ale zawsze w filmach podobało mi się jak ktoś na swój pogrzeb czy dla rodziny zostawił pamiątkę w postaci kasety z nagraniem.

Początek typowy

Skoro to oglądacie, mnie już nie ma...

Ale potem możesz sypać tekstami jak

..i teraz wy musicie wypełnić moją ostatnią misję.

ukryłem skarb, ale musicie wykazać lojalność.

i ja już nie muszę sie z wami użerać hahahahah

Opowiadasz to siedząc
#!$%@?, obrzydliwe że katole wykorzystują każdą sytuację do takiego #!$%@?...


zawsze to samo, ostatnio nawet na #!$%@? pogrzebie musiałem słuchać od #!$%@? klechy, że trzeba wierzyć w bozie bo potem po śmierci bede zalowal. tfu, katole nie cofną się przed niczym i wykorzystają każdą tragedię do siania tych swoich bzdur


@Fanatyk_Wedkarstwa: poszedłeś na KATOLICKI pogrzeb i dziwisz się, że ksiądz mówił o życiu po śmierci? xD
Czy ty w ogóle rozumiesz