Wpis z mikrobloga

@Kardig: jak na redukcję, to dosyć nisko te kalorie. Na utrzymanie tym bardziej. Wylicz zero kaloryczne z jakiegoś kalkulatora i obserwuj wagę, aby zobaczyć czy tyjesz czy chudniesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kardig: zależy jak restrykcyjnie trzymasz dietę, czy cały tydzień czy na weekend wolne, jak dużo ludzi, plus jako trening na tej siłowni? Porządny trening siłowy? Czy jak wychodzisz z silki to nie ma śladu po tym że byłeś na silce? Jak trzymasz dietę cały czas i trening mocny, to za mało, zacząłbym co najmniej 2k jak nie 2,2 a po dwóch trzech tygodniach sprawdził wagę i pomiary i ewentualnie zmniejszył
  • Odpowiedz
@mariuszk3: Dieta z pudełka 1800 na cały tydzień, czasami kawa z mlekiem to 120 dochodzi, ale też samą dietę wziąłem mniejszą bym mógł sobie na to pozwolić od czasu do czasu. I tak tę kawę spalam na bieżni podczas rozgrzewki.
Trening na razie mniej porządny, lecę od początku, bo dawno regularnie nie ćwiczyłem (choć i tak czuję go po mięśniach). Lekko zmodyfikowany FWB, czasem dodam ćwiczenie dwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kardig: zdeycdowanie zacznij od wyższej kaloryki, myślę że śmiało możesz startować z 2200 albo 2300 żeby sobie zobaczyć jak będzie szło, skoro masz katering to możesz sobie na przykład kalorie jakimś białkiem dobijać
  • Odpowiedz