Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#lodz to jest jakiś żart. Zjeżdża człowiek z autostrady, jedzie sobie spokojnie Strykowską poza zabudowanym, i dosłownie za znakiem informującym ze wjechało się do Łodzi zaczynaja się takie dziury, ze jechałem tam większość drogi 30-40km/h jak pijany slalomem żeby nie urwać koła. To miasto to dno dna. Robią jakieś woonerfy i inne #!$%@?, ale w sumie największa i główna droga prowadząca z Łodzi do autostrad w każdym kierunku Polski wyglada jak po bombardowaniu. Zwróćcie na to uwagę - nawet nie trzeba patrzeć na znaki, od razu wiadomo ze jesteśmy w Łodzi. I to jest dopiero zagrożenie - ktoś jadąc w nocy w ostatnim momencie zobaczy nie tyle dziurę co KRATER, wykona gwałtowny ruch, i potencjalnie wypadek gotowy…

#polska #polskiedrogi #dziury #jazdasamochodem #motoryzacja #drogi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623977d5aa6ba135ae4e1b3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
Niestety stan wielu dróg w Łodzi jest tragiczny, a ta Strykowska to już przesada. Jeżdżę często do Warszawy i wylatuje na autostradę właśnie tą drogą. Jakiś czas temu widziałem, jak "łatali" Strykowską, Pan wylewał z przyczepy jakieś lepiszcze i ugniatał to coś w tych wielkich kraterach łopatą i kaloszami. Strach jeździć, szkoda zawieszenia.
Strykowska jest krajówką podlegająca pod GDDKiA


@ksab: nie, nie jest. Zgodnie z art. 19 ust. 5 ustawy o drogach publicznych:

W granicach miast na prawach powiatu zarządcą wszystkich dróg publicznych, z wyjątkiem autostrad i dróg ekspresowych oraz dróg, o których mowa w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 2a, jest prezydent miasta.


Nawet ZDiT ma na swoich stronach, że zarządza DK14.
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę niezależnie ode mnie przeprowadziłem się ostatnio do Łodzi. No i roczne auto będę sprzedawał. Szkoda zawieszenia, felg. No nie jeżdżę bo mi jawnie szkoda sprzętu. Ja #!$%@?, kto by pomyślał... nie wiem jak ci ludzie tu żyją.