Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Sam w ostatnich dniach zauważyłem bardzo wzmożony ruch na YouTube odnośnie całego projektu, trochę jakby ktoś chciał zainwestować w jego promocje :D Jako że trochę zajmuje się tematyka bardzo mnie zaintrygowało i aż zacząłem się rozglądać aby może sobie kupić do zabawy. Szkoda że trochę tego mało jest na serwisach ogłoszeniowych, ale cenowo już około 1000zł zaczynają się sztuki.
@Pan_Slon: I tak i nie, bawiłem się zarówno tym oryginalnym EOS M jak i dwoma jego "następcami" (m5 i cos jeszcze).

Jest to troszkę przekłamanie - tak, da się nawet 5k wycisnąć po odpowiednim modzie. Ale jest to walenie konia do cyferek, a nie stoi za tym spodziewana jakość obrazu. Mydło, problemy z fajnymi przejściami tonalnymi i generalnie pompowanie tego na YT teraz jest co najmniej ciekawe (nagle algorytm odkrył modowanie
Tfor - @Pan_Slon: I tak i nie, bawiłem się zarówno tym oryginalnym EOS M jak i dwoma ...
@Tfor: dokładnie lepiej ogarnąć jakiegoś starocia sony a6300 też w cenach śmiesznych, tutaj jakość naprawdę nie ustępuje nowym konstrukcjom w 30 klatkach 4k, a AF daje rade chociaż teraz są ze 10x szybsze