Wpis z mikrobloga

Z radością ogłaszamy, że pracujemy nad kolejną odsłoną serii gier Wiedźmin, która zapoczątkuje nową sagę w tym uniwersum.

To dla nas ekscytujący moment, ponieważ przenosimy się z REDengine na Unreal Engine 5, tym samym rozpoczynając wieloletnią współpracę strategiczną z Epic Games. Poza licencją na Unreal Engine 5, dotyczy ona także możliwości modyfikowania tej technologii, jak również jej przyszłych wersji. Będziemy blisko współpracować z ekipą Epic Games, aby wspólnie przystosować silnik do obsługi rozgrywki w otwartych światach

Na ten moment to wszystko co możemy powiedzieć na temat nowej gry — harmonogram produkcji oraz data premiery nie są jeszcze dostępne.

Technologia REDengine, która napędza Cyberpunka 2077, pozostanie w użyciu, jeśli chodzi o produkcję nadchodzącego dodatku do gry.

https://thewitcher.com/pl/news/42170/rozpoczyna-sie-nowa-saga

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin3 #cdprojektred #cyberpunk2077 #wiedzmin #gry
  • 26
co ty tam za farmazony gadasz


@Jarubot: nie pierwsze i nie ostatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no nie dziwi, ale boli. bo wiedzmin dla mnie #!$%@? jest a sejberpunk fajny :/


ja akurat mam odwrotnie, Wiedźmin 1 i szczególnie Wiedźmin 3 to jedne z moich ulubionych gier, natomiast cyber to niewypał, który będzie na tyle fajny, na ile jesteśmy w stanie przymknąć oko na niedociągnięcia i kłamstwa.
@pablo397: mhm tak jak sie zaczely nad cyberpunkiem, bajlando na mazowieckiej i cwaniakowanie, a zaraz bedzie reka w nocniku i crunch jak zawsze, albo jeszcze lepiej zaczeli robic na red engine ale sie zorientowali ze #!$%@? wieje i wszystko beda od nowa na UE5 robic XD
@Jarubot: od dawna pisałem, że cyberpunk to nisza, większość ludzi woli fantasy. I dobrze. Fantasy jest zajebiste. W4 będzie na pewno większym sukcesem od cybercrrapa 20777
@pablo397: Ryslaw cie oklamal i opowiada swoje bajki z domyslami. Ta gra to nawet nie jest wiedzmin 4. https://twitter.com/gamebowski/status/1506022957591797760 Masz twiiter od Global PR dyrektora cdpr
What we have NOT announced today:
- A game called The Witcher 4.
- A game exclusive to one storefront.
It was our initial confirmation of a new saga in The Witcher franchise. Right now, we are not discussing any specifics in terms or story,