Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie planowania wesela. Koleżanka z pracy dodała mnie na grupę na fb z różnymi dekoracjami ślubnymi (by po taniości kupić pudeko na koperty czy numerki na stół), ale co ja obserwuje co ludzie (głowie panie) sprzedają/szukają to zaczynam odnosić wrażenie że moje wesele będzie albo super skromne albo będzie źle wyglądać albo nie wiem XDD
Jakieś zawieszki, kokardki na wódkę, prezenty dla gości, napisy pod outarz "miłość nie zazdrości" itp, jakieś naklejki na buty dla Pana młodego z napiszem "ona jest moja xd", regulamin wesela w ramce, lampiony, zimne ognie, fajerwerki, szlafrok dla panny młodej, świadkowej, druchnej i różne rzeczy na które w życiu nie wpadłabym. (Nawet nie wiem czy pudełko ozdobne na obrączki ma sens przecież poza nami i księdzem nikt tego nie zobaczy)
Wyznaję zasadę ze to ważny dzień ALE tylko jeden dzień na który nie mam ochoty brać kredytu, i zaśmiecać planety tym bym miała szlafrok na jeden poranek, ładne zdjęcie z lampionami czy na każdą falszke kokardke (i nie mam ochoty tracić swojego czasu na wizanie zawieszek na wódkę xd).
Przemysł śluby to coś ogromnego na co ludzie wydają ogrom kasy a koleżanka jest w wielkim szoku że tego nie chcemy robić z przyszłym mężem. Teraz się tylko zastanawiam czy po prostu moje wesele przez brak tych ozdób będzie Brzydkie, nudne czy tak jak mi się wydaje nikt nie zwróci na to uwagi.
#slub #wesele
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblaczek: kto ma zwrócić uwagę, ten zwróci (na przykład osoby takie jak ta koleżanka)
ale większość i tak zapamięta (albo i nie) zabawę, a nie to czy wódka miała wstążeczki
@oblaczek: Olej. Z mojego doświadczenia najlepsze wesela które pamiętam to te, gdzie było doborowe towarzystwo i ewentualnie dobra orkiestra. Nic poza tym.

W poważaniu miałem czy na wódce jest zawieszka czy nie, czy jest fotobudka czy nie, nie oczekiwałem żadnego prezentu na koniec i nie miałem wglądu czy panna młoda miała na sobie majtki z napisem "koniec wolności" albo szlafrok od psiapsi z panieńskiego. Również strawa choć ważna też schodziła na
@oblaczek: Nikt na to nie zwraca uwagi. W ogóle nie kojarzę jakie były dekoracja na weselach, na jakich byłam (łącznie ze swoim xD), ze swojego to w sumie tylko pamiętam, że pięknie nam ogród przystroili i wyglądało jak z bajki, ale kolor kwiatów, obrusów, dekoracje, totalnie nie pamiętam i pewnie nikt z gości też. Rób po swojemu i tyle, ludzie i tak najbardziej pamiętają muzykę, jedzenie i czy się dobrze bawili.
@oblaczek: Nie przesadzaj ja kupuje zawieszki na butelki za jakieś 30 zł na Allegro tak samo winietki za grosze wiele ozdób zamawiam na Ali i Allegro dużo kupiłam w action xd tak naprawdę za 1300 to będę miała ozdobiona sale łącznie z kwiatami xd i większość kupuje sztucznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oblaczek: Wiekszosc tych rzeczy to niepotrzebne bzdety i nie będzie Ci ich brakować. Jedyne co z tych rzeczy jest fajne to zimne ognie, ja bardzo lubię je palić nawet na sylwestra, wywołują u mnie dziecięcą radość :)
Ważne żeby była dobra muzyka i jedzenie i atmosfera na która maja wpływ ludzie, a reszta to zwykły konsumpcjonizm i nakręcanie popytu, mam wrażenie ze 90% osób na tych grupkach oferuje jakieś usługi lub
@oblaczek: nie potrzebujesz tego, nikt tego nie zapamięta. Ale wiele ludzi ma fun z organizowania tego typu wydarzeń. Zwłaszcza jak wymyśli jakiś temat/styl/kolorystykę wesela który mu się podoba. Dobieranie wszystkiego pod ten styl jest wtedy po prostu frajdą. Ale nie każdy to lubi