Wpis z mikrobloga

@sajnguri800: A takie " siły pokojowe " muszą gdzieś stacjonować. Przecież nie rozlokuja ich pomiędzy blokami czy domami w miastach i wsiach na Ukrainie. NATO nigdy by czegoś takiego nie zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej będa bazy. I cyk Kindżał albo Iskander. Ciekawe czy w ramach odwetu będzie atak na teren Rosji czy na okupowane tereny na Ukrainie XD.
@Domowik: powinno sie ćwiczyć na sprzecie, ktory pozniej bedzie sie użytkować. Kazda mala zmiana robi sporą różnicę, czy to hełmu, bronii czy nawet rozmieszczenia kieszeni w spodniach. Poza tym przygotowawcza to dno to fakt(wiem, bo bylem na tej 3 miesiecznej).
Taki maly przykład ode mnie z roboty, robie na linii produkcyjnej, kazde narzędzie ma swoje miejsce, ma swoje ustawienie i wszystko jedzie idealnie, przestawisz komuś śrubokręt o 10cm i juz go
@LowcaAndroidow Też miałem styczność i uważam że podczas wojny jaką widzimy na Ukrainie będzie równie skuteczna co nowsze modele, dużo zależy od wyszkolenia. Dodam jeszcze że jak ktoś się z tego strzelać nauczy to wszystko inne ogarnie. Jeśli miałbym się czegoś czepiać to te hełmy stalowe to faktycznie może być porażka.