Wpis z mikrobloga

@7160: ja mam to gdzies czy za PiS czy za PO tylko sprawdzam Twoją wiarygodność i wiesz, teksty, ze policja ma łapać za mordy Rumunów za to, że są Rumunami i Ty nazywasz to krytyką to ja #!$%@? typie xD

Podaj mi artykuly o tych sprawach to sobie sprawdze jak wygladalo to "przypisywanie zachowan muzulmanom" faktycznie, bo jak narazie to glownie bredzisz.

I nie, nie jestem zwolennikiem Tuska, po prostu nie
to glownie bredzisz.


@Duszqable: To może mały zakład? Ja ci przytargam wyrok za "przypisywanie zachowań" a ty mi 100 zł przelejesz. Jeśli nie - ja tobie.

To, że w coś nie wierzysz nie oznacza, że są to bzdury.

Chyba pod ręką miałbym inną sprawę - wyrok za ciapaka w stronę muzułmanina i odmowa wszczęcia za cebulaka w stronę Polaka - katolika. W to tez nie wierzysz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hrjk: Czy karać to szerszy temat, ale jest to w #!$%@? niemile otrzymać taką mele na ryj od jakiegoś patalacha, który widzi cie pierwszy raz na oczy i nie wie kim w ogóle jesteś, przyjechałeś, integrujesz się, szanujesz zwyczaje, nikomu krzywdy nie robisz, ale jesteś z tego kawałka ziemi a nie tamtego. Najczęściej później rykoszetem obrywają niewinni ludzie, bo rzadko trafia do tych którzy na prawdę powinni #!$%@?ć do siebie robić
@dplus2: niż zrobisz jakieś XD, mogłeś sprawdzić, że to ilość lotów obecnych posłów, i to większość posłów z pomorza z ramienia Koalicji Obywatelskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie lubię i jednych i drugich, jednak PIS uznało, że demokracja w Polsce się nie sprawdza. A to już przekroczenie pewnej granicy, o która walczyłem 30 lat temu. A tak w ogóle ---> to Kaczyński był kolegą Tuska przez
@placebo_: Art. 426. Małoletni, który nie ukończył lat trzynastu, nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzoną szkodę. W systemie polskiego prawa cywilnego odpowiedzialność ta oparta jest na zasadzie winy w nadzorze.
Dura lex sed lex
@dlugi-gr mądrze gadasz ale z tą demokracją to bym kur... a nie przesadzał. Greenpeace, Amnesty International, ośrodki monitorowania chlewu obsranego g.wnem, lobby lgbt. Już dawno minęły czasy demokracji i wolności słowa. Inna sprawa że boję się że PO wjedzie na pełnej i będzie jeszcze więcej rozpitalac niż PiS pod pozorem czyszczenia z Pisu.
Greenpeace to jeszcze rozumiem, możesz nie lubić terroryzmu ekologicznego. Ale Amnesty International? Za co? To pozytywna organizacja, nie wierz propagandzie rządowej. teraz w Polsce jest narracja, że każda organizacja która jest przeciwko rządowi, jest przeciwko Polsce i na pewno pracuje dla Sorosa. WHO, UE, Stowarzyszenia sędziowskie, Organizacja Praw Człowieka - wszyscy są przeciwko Polsce bo nie popierają "nowej demokracji" Kaczyńskiego.
@Willy666: minimum tysiąc, wtedy Ci się zrównoważy. 20 lat temu w zakładzie karnym w PL znalazłem kilka kartonów listów, wszystkie do 3 pracowników, wszystkie otwarte i przeczytane, wszystkie dotyczące 1 skazanego. Jak się dowiedziałem, akcja przyniosła zamierzony skutek, bo była ryfa z taka ilością listów ( chodziło o przeniesienie więźnia bliżej rodziny i zmniejszenie kary ) Obrona konieczna w latach 90 słabo działała, zapadł najsurowszy wyrok, a był niesprawiedliwy. Ludzie skoordynowani