Wpis z mikrobloga

@7160: Mógłbyś mi dzbanie zaznaczyć tekst w którym sugreuje że mam "pamięć złotej rybki", lub gdzie "idealizuje PO". Mógłbyś mi też wykazać swoje złote analizy z których wynika "800+ i benzyna 23zł" bo jestem ich bardzo ciekawy. Póki co prawda jest taka, że to Pis wprowadził 500+, nie PO. A cena benzyny i zysk orlenu jest najwyższy w historii (nawet za Tuska tak nie było niestety). Więc swoje wysrywy z
  • Odpowiedz
@7160: ale robisz fikołki XD to nawet zabawne

Jeśli tak ich postrzegasz to twój problem.


to nie ja ich tak postrzegam tylko ludzie, którzy zrobili / naklejali / bronili tę nalepkę o którą się sprułeś wcześniej ¯\(ツ)_/¯, a teraz udajesz, że tego nie rozumiesz xD i swoją drogą te naklejki nie były na temat czeczenów w 2008 tylko właśnie 2014-2015 na temat uchodźców, którzy mieli
  • Odpowiedz
Mądrzejsze o tym nie wspominać! To było dawno to się nie liczy!!! Nawet jak PO niewieli się od PiSu różniła to juz tego nie pamiętamy!!!

Teraz wybierzemy PO i będziemy się wyśmiewać jak ktoś przekręty PiSu będzie wypominał "A za PiSu to... XD"


@7160: tak, tak, pis i po to to samo zieeeeeew, więc jak to żadna różnica dla ciebie to zmienimy już tych pisdzielcow - w końcu nie będziesz
  • Odpowiedz
@7160: ciekawe z tymi naklejkami, pamiętam o naklejkach rasistowskich ( i dobrze, że za nie ścigali ) ale innego faktu nie kojarzę. Może aj Ci przypomnę coś lepszego - 20 lat temu ludzie bali się chodzić na stadiony piłkarskie. Jednak PO wprowadziło zakazy stadionowe, numerowane bilety z miejscówkami oraz obowiązkowy monitoring. Dzięki czemu kibice stanęli przeciwko PO i Tuskowi, szybko przytulił ich PIS, a normalni ludzie znów mogą korzystać z
  • Odpowiedz
@7160: nie wiem czy West pisał do mnie, ale pomijając to powiedz czemu tacy symetrysci kryptopisiory jak ty tak usilnie walczą o udowodnienie że pis=po, więc nie warto głosować. Skoro nie warto, bo to to samo to po co tak krzyczysz przecież jak PO wygra to "nic się nie zmieni i będzie tak samo", więc co za różnica dla ciebie, która z tych partii jest u władzy? ( ͡°
  • Odpowiedz