Wpis z mikrobloga

Ułożyłam z ojcem podłogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem zachwycona efektem.

W ciągu 25 lat życia robiłam już z ojcem zbrojenia pod garaż, więźby dachowe, kładłam blachę na ten dach, malowałam, tynkowałam, kładłam panele, układałam regipsy, kładłam płytki, mieszałam beton, naprawiałam rowery, cięłam drzewo, rozrabiałam nalewki i wino, przetykałam szambo (dlatego wytrzymałam tyle na wykopie). Kocham mojego tatusia

#remont #remontujzwykopem #tatacontent #chwalesie
asadasa - Ułożyłam z ojcem podłogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem zachwycona efektem. 

W ciągu...

źródło: comment_1647771482YB6v84TCB3Xn4EFCSJNO8h.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@asadasa: zupełnie szczerze zazdroszczę. Na mnie mój ojciec czasu nie miał gdy byłem małym dzieckiem, potem dla odmiany nie miał czasu ani ochoty się z moją matką widywać, gdy byłem dzieckiem, a jak już zostałem nastolatkiem to wyjechał, najpierw na drugi koniec Polski, a potem do Norwegii. I korespondencyjnie utrzymanie znajomości też idzie mu słabo. A teść już zbyt wiekowy + chory na raka.
Więc mając prawie 30 na liczniku
  • Odpowiedz
@asadasa: ooo fajnie, widzę że masz doświadczenie w budowlance. To super bo mam kilkanaście ścian do szpachlowania i taka pomoc jak najbardziej przygarnę, nie za darmo oczywiście. Klasycznie "12 zł z metra, w godzinę robisz metr, półtora, matematykę zostawiam Tobie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asadasa: O kurczę. Graty mirabelko. Robi wrażenie. Mogę Ci przybić piątkę ale połowy rzeczy które wymieniłaś jeszcze nie robiłam niestety - chociaż chciałabym spróbować. Za to ostatnio naprawiłam kabinę prysznicową (silikonowanie, kładzenie folii uszczelniającej. Wymiana łączników kątowych i przyłączek kątowych do kabiny i wymiana mieszacza co nie było takie łatwe) Dodatkowo zepsuł mi się zawór od pralki i zaczęła mi woda przeciekać ale okazało się, że nie trzeba było go
  • Odpowiedz
nie, bo jestem ulana ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tego nie nadrobię umiejętnością układania paneli


@asadasa: Dieta KETO i po paru miesiącach jesteś jak modelka. Gwarantuję.
  • Odpowiedz
  • 2
@asadasa mam nadzieje, ze moja corkaa tez bedzie chciala.mi towarzyszyc przy roznych pracach i bedzie sie chciala cos tam nauczyc ʕʔ
  • Odpowiedz