Wpis z mikrobloga

Szukam butów do robotaju i w oko wpadł mi model CATERPILLAR EXCAVATOR LT CT S3. Pytanie moje brzmi, czy ktoś posiada taki model? Co o nim sądzicie? Nada się do czegoś? Chce zmienić firmę butów, bo nie mam szczęścia do Bety, a nie widzi mi się znowu płacić 500zł co poł roku, bo moje stópki są mokre przez rozklejenie się buta. Zdjęcie poglądowe.
#budownictwo #budujzwykopem #caterpillar
gorylwemgle - Szukam butów do robotaju i w oko wpadł mi model CATERPILLAR EXCAVATOR L...

źródło: comment_1647733205BF9UYoOMpDm8NuRu82XFFM.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorylwemgle: jezeli skóra licowa, to polecam tłuszcz do skór, a jeżeli nubuk to impregnant w sprayu. Lub zakup butow z goretexem, tylko w lato ciepło...
@barty: staram się je impregnować, ale czasami i to nie pomaga :/ a z gore texu jeszcze w sumie nie miałem takich, może to jest jakieś rozważanie:p
@darek-jg: sandały odpadają, praca na otwartej przestrzeni również w deszczu. Wiadomo. Że nie w ulewie, ale wolałbym uniknąć dodatkowych miejsc dostawania się wody. A co do pływania to w takich butach są membrany oddychające, elegancko noga sobie oddycha, więc o ile nie upocisz