Wpis z mikrobloga

I takie są te europejskie wartości i równouprawnienie.

Ha tfu...

Czy myślicie, że mężczyznom zostanie to jakoś zrekompensowane? Oczywiście, ujemnymi punktami na studia i przy rozdawaniu wszelakich dotacji na rozwój zawodowy lub rozwinięcie działalności w ramach "dyskryminacji pozytywnej".

#rakcontent #bekazlewactwa #wojsko #wojna #ukraina #rosja #pieklomezczyzn #feminizm
s.....i - I takie są te europejskie wartości i równouprawnienie.

Ha tfu...

Czy ...

źródło: comment_1647720004P6hbUXsPgMzbRceb3GWN1t.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@konopiapolska: Typowa k0b1eta jest typowa XD Chłopy piszą o prawdziwych i zupełnie nieadresowanych społecznie problemach odmawiania mężczyznom statusu samostanowiącej się jednostki (wcielanie do wojska i obowiązek bronienia "ojczyzny") oraz krzywdzącemu systemowi emerytalnemu (facet średnio na emeryturze jest 8 lat; kobieta 22 lata), a ta wyjeżdża z mizoginią.

Śmieszna jesteś.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Urajah: co najlepsze te mizoginia jest właśnie nakręcana tą niesprawiedliwością systemową, którą czują mężczyźni. O ile kiedyś mieli więcej praw, więc obowiązków, o tyle teraz prawa się zrównały a obowiązki nie.
  • Odpowiedz
@skitarii: czy to naprawdę nie jest czas, żeby w końcu zawalczyć o swoje prawa i po prostu się postawić? Przejąć hasło "moje ciało, mój wybór" i po prostu powiedzieć stanowcze nie.
  • Odpowiedz
co najlepsze te mizoginia jest właśnie nakręcana tą niesprawiedliwością systemową, którą czują mężczyźni. O ile kiedyś mieli więcej praw, więc obowiązków, o tyle teraz prawa się zrównały a obowiązki nie.


@RexxarHell: pięknie usprawiedliwiasz mizoginie. Pokazujesz swoją wypowiedzią że nie warto popierać tej zarazy
  • Odpowiedz
@skitarii: A jaka wartość bojowa przedstawia kobieta? Często są filmiki jak policjantki sobie nie radzą w trudnej sytuacji gdzie trzeba użyć siły czy jakiegos zdecydowania a co dopiero w wojsku. Kobiety w takich formacjach to tylko pic na wodę.
  • Odpowiedz
haha czekam zatem na te waszą menimistyczna rewolucję XDD


@konopiapolska: Wyjasnisz prosze co tak Cie smieszy w prawach mezczyzn? Ja wiem ze srodowisko wykopkow jest bardzo hermetyczne i czasami przesadzają z mizoginią, ale są sprawy takie jak np. te poruszane w watku ktore w zaden sposob nie powinny byc poddawane dyskusji, czy bagatelizowane - problem jest koniec i kropka, przymusowe powolywanie do wojska wbrew woli mezczyzni jest powalone a przeprowadzanie ankiet
  • Odpowiedz
A jaka wartość bojowa przedstawia kobieta? Często są filmiki jak policjantki sobie nie radzą w trudnej sytuacji gdzie trzeba użyć siły czy jakiegos zdecydowania a co dopiero w wojsku. Kobiety w takich formacjach to tylko pic na wodę.


@Cane: skoro kobieta nie przedstawia swoją osobą żadnej wartości w obronie państwa, to czemu ma mieć taki sam wpływ na jego władzę jak mężczyzna, który ma obowiązek go bronić?
  • Odpowiedz
@konopiapolska: nie wycieraj sobie mordy mizgonia, mizogonia istnieje ale ty uzywasz ja jako buzzword jak papuga ktora nauczyla sie nowego słowa. Nazwalas mnie raz mizogonem bo uprawiam seks z wieloma kobietami xD, ty masz zwykla obsesje.
  • Odpowiedz
@skitarii: wszystko spoko, ale dlaczego #bekazlewactwa ?
Przecież PO to nie jest partia stricte lewicowa, a pomysł przymuszania mężczyzn do służby wojskowej i ogólnego traktowania ich jak bydła to klasyczna konserwatywna prawica.

PO swego czasu próbowała zrównać wiek emerytalny obu płci, co pośrednio kosztowało ich przegraną w wyborach.
Tym co znalazło się w treści artykułu mocno mnie zawiedli, odpada mi opcja w następnych wyborach.
  • Odpowiedz