Wpis z mikrobloga

I takie są te europejskie wartości i równouprawnienie.

Ha tfu...

Czy myślicie, że mężczyznom zostanie to jakoś zrekompensowane? Oczywiście, ujemnymi punktami na studia i przy rozdawaniu wszelakich dotacji na rozwój zawodowy lub rozwinięcie działalności w ramach "dyskryminacji pozytywnej".

#rakcontent #bekazlewactwa #wojsko #wojna #ukraina #rosja #pieklomezczyzn #feminizm
Pobierz
źródło: comment_1647720004P6hbUXsPgMzbRceb3GWN1t.jpg
  • 51
jestes pewien ze chcialbym kobiete na froncie? Nie maja większej wartosci bojowej chociazby ze wzgledu na tężyznę fizyczna. Dobrze ze dla kobiet to jest dobrowolne.


@Promozet1: Nie muszą iść z karabinem na wroga. Ktoś musi gotować posiłki dla żołnierzy, opatrywać rannych i tak dalej.
@GOOF1: Jak trzeba gnoicie kobiety że są słabsze fizyczne od mężczyzn i do niczego się nie nadają. Jak już władza chce zrobić z tej siły pożytek to płaczecie o równouprawnieniu i pytacie " a co z kobietami".
No i jak tu się nie śmiać z waszej hipokryzji?
@konopiapolska: Nie wszyscy tak uważają. Ja akurat twierdzę, że jestem słabszy fizycznie od większości kobiet i do niczego się nie nadaję, więc powinienem być z tego powodu chroniony. Ja nawet 20 kg nie uniosę, ja mam schorowany kręgosłup, ja mam ciężkie zaburzenia lękowe i nigdy nie twierdziłem, że kobiety są słabsze i do niczego się nie nadają, wręcz przeciwnie - uważam, że jesteście znacznie silniejsze niż tacy jak ja i o
Jak trzeba gnoicie kobiety że są słabsze fizyczne od mężczyzn i do niczego się nie nadają.


@konopiapolska: Tak działa równouprawnienie, na was nie można nic powiedzieć bo sie obrazacie i zwalacie wszystko na patriarchat, równouprawnienie bo tak to nazywacie chcecie tam gdzie wygodnie, grac w piłke za miliony? why not przecież potrafimy grać tak samo jak mężczyzni... armia? a nie to już nie bo my słabsze.
To jest hipokryzja