Wpis z mikrobloga

Wspominałam sobie przed chwila dzieciństwo z bratem(brat jest w Anglii i dopiero jak wyjechał w miarę ze sobą gadamy) i kilka kwiatków:

mieliśmy zakaz jedzenia chipsów jak byliśmy dziećmi - ojciec przymykał oko tylko na mnie bom najmłodsza wtedy była, ale i tak mieliśmy ostry zakaz(ale tazosy i inne dodatki mieliśmy:D) no i brat opowiada, ze jak nikogo nie było w domu jak wracał ze szkoły to szedł do sklepu i jadł chipsy pod balkonami zeby go nikt nie widział - mama się z niego śmieje i mówi, ze tylko on mógł coś takiego wymyślić - no..ale za to ja jak chodziłam do sklepu(to był mój obowiązek dzieciństwa) to kupowałam w sklepie i jadłam pod nim i dopiero wracałam do domu. Mama dopiero teraz się o tym dowiedziała i mówi, ze przynajmniej mnie oduczyła jeść tych śmieci(to akurat prawda bo do tej pory nie jem chipsów xD)

dzięki mnie brat przeszedł 2 operacje :D w sumie dopiero teraz się o tym dowiaduje, ale brat mówi, ze wyraźnie pamięta jak go kopnęłam w nos a potem jeszcze poprawiłam strzałem :: stwierdziliśmy, ze bicie się nie ma sensu - tylko szkoda, ze nie pomyśleliśmy o tym jakieś 10 lat temu :D

albo historia jak Rudy wrzucił mojego brata w krzaki. Brat jakieś 6 lat, ja 4, rudy 7. Co najlepsze zaczęłam bić rudego i pobiegłam po mamełę xD brat uratowany - rudy sraka w gaciach - ja postrach na dzielni xD

albo podpalanie łąki za blokiem :
:

podsumowanie takie, ze stwierdziliśmy, ze dzieci są #!$%@?ęte i powinno się ich bardziej pilnować :D

#debiljez #coolstory #niecoolstory #patolkaujeza
  • 10
@lippaa: mój Ojciec ma różne fazy - a wtedy gadali, ze chipsy rakotwórcze są i w ogóle. W gry z przemocą też nie można było grać(do tej pory jak zacinam w cod to się czepia i wrzeszczy - dlatego gram jak nie widzi). A moja najstarsza siostra(lat teraz 26) nie mogła czytać harrego potera bo głupie i magia i farmazony :_:(ww. brat w wieku 10 lat już mógł go czytać i
@lippaa: mi też: "uważaj na ulicy" i " jak idziesz przez miasto to wyciągnij chociaż jedną słuchawkę" i jest jeszcze "zakryj te nery" - gdzie noszę bluze, polar i kurtkę za dupe xD a mama jeszcze dodaje swoje :ubierz tą czapkę" i "a rękawiczki masz?"

XD