Wpis z mikrobloga

@maminfoodboga nasz mały golden jadł Carnilove dla szczeniąt, ale pojawił się problem - ze względu na groch w karmie piesek po około 2 miesiacach zaczął robić nam z mieszkania komorę gazową.. aktualnie ma 8mies i od 2 mies podajemy select gold sensitive junior z Maxizoo z jagniecina (aktualnie zniknęło im ze strony, ale w sklepach mają zapasy tej karmy). Jak była młodsza, to dostawała też puszki doliny Noteci premium junior + czasami
@maminfoodboga Polecam karmy Acany, podawałam ją od szczeniaka mojej Goldence. Zwróć uwagę na skład, ponieważ goldeny często mają problem z alergią na kurczaka. W przypadku szczeniąt ciężko o karmę bez drobiu, dlatego polecam szukać czegoś w segmencie super premium.

Po karmie dla szczeniąt polecam przerzucić psiaka na karmę bez zbóż i drobiu. U nas dobrze wchodziły mięsne i rybne. Moja Goldenka ma już 10 lat i widzę efekty dobrego żywienia po stawach,
@maminfoodboga U nas przy Bricie była rewolucja żołądkowa i pogorszenie jakości sierści. Dlatego szybko przeszkoczyłam na Acanę. Z tego co widziałam na stronie Acany nie ma już tej karmy, którą ja podawałam 10 lat temu. Teraz dostępne są z kurczakiem i rybami.

Ciężko będzie znaleźć coś bez kurczaka dla szczeniaka, może Orijen jakąś ma. Ja bym podała dobrą karmę z kurczakiem i obserwowała malucha. Jak minie okres karmy dla szczeniąt przeszłabym na
@obitaktorobi właśnie hodowca dawał jej coś ze zbożami firmy Reico, ale chcę przejść na coś dostępniejszego niż karma kupowana przez kogoś.
Weterynarz dobrze się zajął i zakazał supli zwłaszcza na stawy i kości, za to mamy misję zbierać kupki do probówki i zanieść na badania...