Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@needer: W grafice nie ma prawie żadnej poprawy xd
Ray tracing jest tylko na papierze, w grze w ogóle go nie widać :/
Na ps5 gra fajnie wspiera pada dual sense.
Jest 60 fps i w sumie to tyle że zmian.
Na Ps5 za 42 ziko warto, bo to w dalszym ciągu rewelacyjna gra.
Czy warto na Xboxie za 80 zł?

To już musisz sam ocenić.
@needer: Ogólnie nie warto, ale jak ktoś nie grał, albo grał, ale na gównianym pececie (jak ja), to warto kupić. Dobrze się bawię w grze, bo wreszcie mam 60 klatek (a nie jak wcześniej 30-40 (nie licząc skoku na bank w paleto, bo tam to klatkaż zjechał okrutnie)) i tyle mi do szczęścia wystarczy.
@needer: kupiłem na ps3 w dniu premiery, niestety nie ukończyłem, teraz promka na ps5 zachęciła. Na PC była opcja FPP jazdy/strzelania bronią, a na konsoli tego wcześniej w gta5 nie widziałem, przy 60 fps'ach dla mnie się świetnie śmiga na motorze po mieście, dzieki widoku tej kamery jest trochę nowa ta gra - dla mnie bardzo warto. Ostateczna decyzja należy i to do Ciebie.
@needer: jeśli zamierzasz grać tylko Single Player bez multi i już kiedyś przeszedłeś tę grę to szkoda kasy. Nie zobaczysz różnicy. W inny wypadku można
@Pust3lnick: No dokładnie , ja mam ten mankament ze grałem na ps4 a teraz przesiadłem się na xboxa i niestety nie można przenieść postaci jak to kiedyś było możliwe :x Ale tak jak mówisz jest co robić i jest duża frajda z gry :)