Wpis z mikrobloga

chłop od miesięcy nie słyszy i czuje sie jakby miał #!$%@? w uszach i wydał 1000 zł na laryngologa, a on mu kazał dmuchać taki balonik nosem co nic nie daje i już 2 takie #!$%@?łem bo za mocno dmuchnąłem, a jak nie słyszałem tak nie słysze. OVER

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #zdrowie #blackpill ##!$%@? #niebieskiepaski
c.....w - chłop od miesięcy nie słyszy i czuje sie jakby miał #!$%@? w uszach i wydał...

źródło: comment_1647583705AEkHAz2qE69osy7RdBO81y.jpg

Pobierz
  • 39
@ArthurFleck: 15k wydałem przez miesiąc pobytu w p0lsce to jest dramat

@Jabby: No powiedział, że jak zastosuje to + 2 kropelki do nosa i ibuprom zatoki to w ciągu 2 tygodni powinno mi odetkać uszy, ale ja już widzę, że za małe ciśnienie to wytwarza, aby tak się stało, a jak próbuje ,,mocniej'' dmuchnąć to balon pęka. Może u dzieci to zadziała lub u kogoś kto nie ma tego wysięku
To pewnie zatkana trąbka Eustachiusza, miałem to w listopadzie. Potwierdzam najgorsze uczucie ever. Dostałem na to sterydy do nosa a jak nie przechodziło to mocne sterydy w formie tabletek i przeszło. Ale później przez miesiąc autentycznie się bałem ze to wróci
@chlopak_z_blokow: jesli czujesz takie uczucie przelewania sie wody w uchu jak przechylisz glowe i po przechyleniu glowy czujesz ze lepiej slyszysz to idz do lekarza i powiedz ze chcesz lekarstwo Clatra(jest na recepte). To lek dla alergikow, rozszerza naczynka miedzy uchem srodkowym a gardlem. Po tym leku wydzielina w uchu bedzie splywac szybciej do gardla i udrozni sie kanal sluchowy. Wiadomo, przed przyjmowaniem zagadaj najpierw z lekarzem czy mozesz to brac