Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow: miałem kiedyś coś bardzo podobnego i #!$%@?łem się z 2 tygodnie z jakimiś kroplami, aż poszedłem na siłownię, porobiłem ciężkie przysiady i martwe ciągi i z każdą serią czułem jak ucho powoli się odtyka xD. Serio spróbuj jakichś ćwiczeń wytwarzających spore ciśnienie i może coś pomoże.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: też ostatnio mi się ucho zatyka. Też dostałam jakiś psikacz do nosa, Cirrus, ACC. Po kilku dniach przeszło, a potem znowu wróciło i po 4 dniach przeszło. To co mogę Ci polecić to wizytę u osteopaty.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: operacyjnie. Zrobili rezonans i pokazalo ze jest przesunieta przegroda w prawo. Wchodzilo za malo powietrza, jakies bakterie mialo czas sie mnozyc i podraznialy gardlo i jakas tak trabke w uchu. Przegroda naprawiona i nagle sluch wrocil do normy
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Znam młodą osobę której słuch się pogarszał w sumie na jedno ucho była bardzo niedosłysząca i lekarz zaproponował komorę hiperbaryczna i po kilku sesjach jest jakby lepiej, nie wiem czy tego nie mógłbyś spróbować
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: mi laryngolog kidyś powiedział, kupić ciekłą parafinę i strzykawkę dużą np. 100 ml. W domku nabrać łyżeczkę parafiny i podgrzać na np. palniku kuchennym bądź zapalniczce, głowę położyć na boku i wlać parafinę, odczekać z 10 min. tak leżąc z tą parafiną w uchu, możesz też trochę odciągać skórę dookoła ucha by głębiej wpłynęło(wpływa głębiej jeżeli czujesz jakby bombelki ci wylatywały przez ucho. Potem nabierasz ciepłej wody z kranu do
  • Odpowiedz