Wpis z mikrobloga

@WMPP: wiesz jadąc szybko jesteś bardziej wystawiony na działanie nieprzewidzianych zdarzeń. To mogą być zupełnie nieprzewidywalne rzeczy, np dziecko wybiegnie Ci z rowu bo bawili się w podchody. Ja wiem że to absurdalny przykład ale właśnie w takich przypadkach dochodzi do wypadków. U nas zginął chłopak na rowerze bo wyskoczył z durzą prędkością na rowerze na pasy, wodział zielone. Kierowca nie zwolnił przy warunkowym. Kto by się spodziewał dzieciaka na rowerze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DexterFromLab: tak, masz rację, zdaje sobie z tego sprawę. U mnie na wsi jest podobna prosta droga jak ta z linku wyżej, ale nie #!$%@? tam chociaż ruchu tam nie ma, bo już nie treść sarny przebiegły drogę. Parę dni temu zwolniłem do 15 do pani trzymała psa który jak się okazało rzucił się pod koła.

Tutaj #!$%@? bo już 9 godzina drogi i trzeba by w końcu odpocząć, a warunki
@eiaculatiopraecox: Jake życie takie doświadczenia. Do pracy w "szlachta nie pracuje" po "szkole lansu i baunsu" faktycznie może nie trzeba.

Będziesz kiedyś startował w przetargu to możesz się zdziwić. Będziesz podpisywał kontrakty na kwoty wyższe niż wynagrodze je minimalne to też możesz się zdziwić.

Ktoś wie po co ja gram w szachy z gołębiem?