Wpis z mikrobloga

Serio to nie jest tak że można jeździć szybko i bezpiecznie.


@DexterFromLab: Nie bronię #!$%@?, ale np. w Warszawie są ulice, gdzie żeby pieszy znalazł się na drodze, musiałby chyba spaść z kładki albo przeskoczyć przez ekran dźwiękoszczelny. :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WMPP: weź, ja ostatnio 5 państw przejechałem, ponad 1100 km zrobione i 10 km przed bazą jest głupie ograniczenie bo remont i też mandat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WMPP: Też się zgadzam, że to śmieszna kara za jazdę ponad 50 ponad ograniczenie.

Ale skoro to przekroczenie o ponad 50 to zabrali ci prawo jazdy, nie?
  • Odpowiedz
@Turtle1380: Pierwsza jest sprawa w trybie nakazowym, ze sąd patrzy na materiał i decyduje , bez udziału stron. Jak się nie zgodzisz z tym wyrokiem to wtedy jest normalny proces
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: przy 150 stacic panowanie na drodze do 90 XD ja #!$%@? dobrze was tam wychowują te media, będziecie idealnym bydłem do golenia xD

@KobyleCaco: chłopie ludzie rozbijają fury torowe za 2 mln złotych przy mniejszych prędkościach a ty kręcisz bekę

Nie ma to jak #!$%@?ć w aucie klasy średniej 150 rano gdzie jest wilgoć, opony pewnie nie są micheliny za 1500 sztuka tylko coś tańszego dodatkowo jeszcze na autostradzie raczej nie mijasz drzew w które się możesz wbić + jakieś zwierzęta o tej porze
PiersiowkaPelnaZiol - @PiersiowkaPelnaZiol: przy 150 stacic panowanie na drodze do 90...

źródło: comment_1647600454gvtyDNH7r18D6VyyiysuTQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz