Wpis z mikrobloga

@pierwszynawenus: korwin ma ta wade ze #!$%@? bez ladu i skladu, np ze chcialby aby putin rzadzil, wiadomo ze chodzi o to ze to po prostu kawal twardego #!$%@? w przeciwienstwie do gumisiowatych politykow z innych panstw, no ale sam daje podkladke dla przeemocjonowanego plebsu do #!$%@? o ruskim agencie itd, tylko jak odrzucisz ta histeryczna otoczke to i tak wychodzi w znacznej czesci wypadkow ze mial racje
@mblacks: ale to zadni moi idole, tylko jestes po prostu typowym zbyt ograniczonym rozhisterowanym polaczkiem zeby to zrozumiec, nadajesz sie do sapania bełkotu na wykopie. ueue konfa ueue reeeeee.
Główną histerię i destabilizacje społeczeństwa to wprowadzają konfiarze z jednej strony strasząc nas Rosją a z drugiej strony używając retoryki zbliżonej do tej rosyjskiej i propagując postawy idealnie wpisujące się w propagandę rosyjską. A ty piszesz mi o rozhisteryzowaniu a sam się zesraleś w komentarzu XD ja po prostu gardzę Korwinem i gardzę komentarzami które każą nam skakać wkoło Rosjan i dyktatora białoruskiego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pierwszynawenus: @officer_K:

Bronienie prywatnego biznesu to rosja i komunis, dobrze wam sie w glowie poprzestawialo xD

Ciekawe jak byscie spiewali, gdyby kary za Turow bylyby sciagane z majatkow Polakow mieszkajacych za granica xD ahhh wiem jak byscie reagowali, 'dobrze kulakom, dorobili sie niech placa'

Ha tfu