Wpis z mikrobloga

Ostatnio widziałem coś takiego...

Pomijając to, że Ator mówi o tym kompletnie bezkrytycznie, nie patrząc czy historia nie jest zmyślona itp, to pewnie robi to tylko po to aby grać na emocjach i zasiać strach o jutro.

I oczywiście trzeba było dać ten film tak długi jak to tylko się dało, by bardziej przekaz ten pogłębić
@Madoxxx i @MajorParowa co o tym myślicie?,bo widać że jesteście tu weteranami w sprawie atora
  • 8
@MajorParowa: nie widzieć czemu ja nie mogę wysłać linka, ale daje ten pożal sie tytuł tego filmu "Przepowiednie Sławika Spełniają Się - Zaraza Potem Znak Bestii Antychryst - Plociuch Spiskowe Teorie", i współczuje ogladania
@simo_33: jeszcze nie obejrzałem, ale przesłuchań dzisiaj w pracy. Problem polega na tym, że trzeba przeprowadzać riserczu jeśli chodzi o jakieś przepowiednie, bo to ma formę głuchego telefonu. Jeden portal bierze od drugiego, naciągają pod zaistniałe fakty i tworzą coś w rodzaju spełniającej się przepowiedni ponieważ ciąg przyczynawo-skutkowy już ma małe szanse żeby potoczył się innymi torami. To są takie bajania i jeszcze jest taki problem, że Ator wtrąca do tego