Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

[b]1 / 4[/b] Wołam plusujących gile - film zgodnie z obietnicą opublikuję, ale jeszcze nie teraz - mam nadzieję, że ten wpis umili wam oczekiwanie.

  • Odpowiedz
[b]2 / 4[/b] Wołam plusujących gile - film zgodnie z obietnicą opublikuję, ale jeszcze nie teraz - mam nadzieję, że ten wpis umili wam oczekiwanie.

  • Odpowiedz
[b]3 / 4[/b] Wołam plusujących gile - film zgodnie z obietnicą opublikuję, ale jeszcze nie teraz - mam nadzieję, że ten wpis umili wam oczekiwanie.

  • Odpowiedz
[b]4 / 4[/b] Wołam plusujących gile - film zgodnie z obietnicą opublikuję, ale jeszcze nie teraz - mam nadzieję, że ten wpis umili wam oczekiwanie.

  • Odpowiedz
jak zrobić żeby tak ładnie wychodziły? ja zawsze sikam z bólu jak mi nawet dziewczyna próbujej wycisnąć tym śmiesznym patyczkiem do wągrów


@piotr_forsa: zmień dziewczynę albo wyślij obecną do mnie na korepetycje
  • Odpowiedz
@bzdr: wiesz że nie trzeba tego wyciskać? wystarczy regularnie dbać o higienę nosa xD gąbką albo taką szczotką wibrującą raz na tydzień z mydłem
  • Odpowiedz
@wypokk_: ale ja nie mam tego tyle co na zdjęciu, cerę też mam w porządku ale czasem lubię sobię coś powydłubywać żeby czuć się świeżo. O moją CHIGIENĘ się nie martw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiesz że nie trzeba tego wyciskać? wystarczy regularnie dbać o higienę nosa xD gąbką albo taką szczotką wibrującą raz na tydzień z mydłem


@wypokk_: jak widzisz na zdjęciu - no nie wystarczy, ale może to i lepiej, bo wtedy nie byłoby takiej frajdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz