Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#osiedlowykonfident
Mam na osiedlu takie porzucone, stare auto. Stoi tak od 4 lat i tylko zajmuje 1,5 miejsca parkingowego. Jest już wrośnięte w ziemię, opony bez powietrza, ma tablice rejestracyjne (bez OC), nie ma wycieków płynów. Problem jest taki, że stoi na drodze wewnętrznej spółdzielni i do tego w strefie ruchu. Czy w takiej sytuacji usunąć wrak można tylko na wniosek spółdzielni?
Wołam weterana tagu @DerMirker ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@baltic-vodka: @pawello987: Skoro jest to strefa ruchu to SM normalnie powinna usunąć takie auto. Możesz też zgłosić je na ufg.pl za brak OC podając adres.

Za odpowiedź poproszę plusa w moim wpisie na tym samym tagu sprzed kilkunastu minut, bo staram się zachęcić ludzi do zgłaszania wraków w swojej okolicy :)
  • Odpowiedz
@marian1881: no i następna opcja do usunięcie grata, który 3 lata już zalega na ciasnym parkingu. SM przyjęła zgłoszenia i bez odpowiedzi od nich nawet, aczkolwiek raz od razu przez tel gadali, że nie mogą nic zrobić. No to może od tej strony. Osiedle jest monitorowane i auto stoi idealnie między dwoma blokami, więc nie mam zamiaru nic kombinować z rozlewaniem czegoś czy dewastacją.
  • Odpowiedz
@baltic-vodka: Ale na pewno stoi nieużywane? U mnie jeden sąsiad odwala taką wiochę, że kupił jakiegoś rzęcha, bo to taniej niż kupić sobie piwnicę, zajął miejsce (na szczęście tylko jedno) i nic mu w zasadzie nie można zrobić. Auto jest całkowicie niezdolne do jazdy - brak powietrza w oponach, pourywane lusterka, stoi już tak długo, że pod nim rosną jakieś chwasty.
  • Odpowiedz